Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59
ei ole midagi valesti teind, imo
lihtsalt see lause jäi mind kummitama, et sa üritad väita, et sa pole kopeerind... Tunnistanud lihtsalt ausalt, et sa oled strateeg ja lähed võidu peale välja.
ja kui lebovend võidab, siis sa võid selle rahumeeli bad beatide alla kirjutada....mastile pihta saamise võimalus on ju nii kuradi väike 10% vms
ei ole midagi valesti teind, imo
lihtsalt see lause jäi mind kummitama, et sa üritad väita, et sa pole kopeerind... Tunnistanud lihtsalt ausalt, et sa oled strateeg ja lähed võidu peale välja.
Algselt postitas Lutzky
. Diskuteerin lihtsalt.
Comment