Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #376
    Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

    Codecci ei jookse täna? ???

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #377
      Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

      hookuspookus sai 4500se poti :P, AA vs AQo vs AQo

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #378
        Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

        Algselt postitas hotcocacola
        hookuspookus sai 4500se poti :P, AA vs AQo vs AQo
        Peab meeldima :D

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #379
          Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

          nobrainer1 on "omadjoped"-ega päris mitmed korrad ka NL2000 madistanud.
          Üldse mingi uusrikas vist. Laseb $1k'seid sng'si ka. :)

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #380
            Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

            nobrainer1: mulle on sulle üks palve
            Codecci: noh
            Dealer: nobrainer1 has 15 seconds left to act
            nobrainer1: ära palun mängi 5-10 ...mängi madalamat

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #381
              Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/



              best friends tab sucks

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #382
                Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                Algselt postitas J0kker
                nobrainer1: mulle on sulle üks palve
                Codecci: noh
                Dealer: nobrainer1 has 15 seconds left to act
                nobrainer1: ära palun mängi 5-10 ...mängi madalamat
                irw

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #383
                  Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                  äkki on bukkwild

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #384
                    Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                    boom 5k pot, suurim ka vist v? codeccile siis...

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #385
                      Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                      nobrainer1: ok ma annan alla ..sa liiga palju parem
                      Codecci: teeme 500 kätt täis plz
                      Dealer: Codecci has 15 seconds left to act
                      Codecci: kaart hakkas jooksma lihtsalt, miks arvad et parem
                      Dealer: Codecci wins the pot ($39.50)
                      nobrainer1: 10-20 new table
                      Codecci: 98 kätt veel aint
                      Codecci: cmon
                      nobrainer1: 10-20
                      nobrainer1: kui tahad
                      Codecci: dont fk my brains
                      nobrainer1: yup ma ytlesin et sa oled palju parem
                      nobrainer1: vt tableratings milline jobu ma olen
                      Codecci: miks seda arvad et ma palju parem
                      Codecci: sest ma tableratingsis plussis?
                      Codecci: ma mängin aint jobude vastu, mõtlevate vastu mitte
                      nobrainer1: sa võidad ma kaotan nagu näed
                      nobrainer1: 10-20
                      nobrainer1: ?
                      Codecci: ma ei saa
                      Codecci: pean sõbrale $$ maksma kui kõrgemal kui 5/10 mängin
                      nobrainer1: ma ka ei saa ema ytles, et ära üle 1c 2c mängi
                      nobrainer1: brb
                      Codecci: mis siin häda? miks ei või siin edasi mängida?
                      Codecci: ütlesid, et ma peaks 1-2 ja 2-4 mängima, siis ütled et ma sust palju parem ja samas tahad 10-20 mängida
                      Codecci: ei ole loogiline
                      Codecci: teeme 500 kätt täis vähemalt
                      Codecci: 98 veel aint
                      nobrainer1: tahad ikka vägisi ära anda?
                      Dealer: Hand #16254722866
                      Dealer: nobrainer1 wins the pot ($10)
                      Dealer: Hand #16254725947
                      Dealer: Codecci wins the pot ($40)
                      Dealer: Hand #16254730018
                      Dealer: Codecci wins the pot ($20)
                      Dealer: Hand #16254732563
                      Codecci: tahaks välja teha jep

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #386
                        Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                        Dealer: Codecci wins the pot ($2,543.50) with three of a kind, Jacks
                        Dealer: Hand #16254963648
                        Dealer: Codecci wins the pot ($20)
                        Dealer: Hand #16254966378
                        Dealer: nobrainer1 wins the pot ($20)
                        Dealer: Hand #16254968480
                        Dealer: Codecci has 15 seconds left to act
                        Dealer: Codecci wins the pot ($499.50)
                        Dealer: Hand #16254981410
                        Dealer: nobrainer1 wins the pot ($20)
                        nobrainer1: njah
                        nobrainer1: said peaaegu oma raha tagasi
                        nobrainer1: 10-20
                        Codecci: mängime 500 täis
                        Codecci: 56 kätt veel
                        nobrainer1: 10-20
                        nobrainer1: vüi ma lahkun
                        Codecci: sry aga ma ei saa ausalt lol, 500$ pean sõbrale maksma kui üle 5/10 mängin
                        Codecci: minu eest maksad siis ok
                        Codecci: võime mängida
                        nobrainer1: oeh
                        nobrainer1: saad ise maksta
                        nobrainer1: ok 10 secs
                        nobrainer1: 10-20 or not
                        nobrainer1: 10
                        nobrainer1: 9
                        Codecci: ei saa sry
                        nobrainer1: 8
                        nobrainer1: 7
                        vikerforell (Observer): faiv
                        nobrainer1: ok gl
                        vikerforell (Observer): four
                        hotcocaEST (Observer): 3
                        hotcocaEST (Observer): 2
                        hotcocaEST (Observer): 1
                        Codecci: :(
                        hotcocaEST (Observer): 0
                        vikerforell (Observer): offblast!
                        Codecci: ei tee 500 täis?
                        Codecci: nii lähedal
                        nobrainer1: hea mängija oled
                        nobrainer1: aga mängi tiba madalamalt
                        nobrainer1: veel
                        Codecci: kui sa 25senti/50 senti mängid siis ma võin 2/4 ju mängida
                        nobrainer1: ma niisama
                        nobrainer1: selle kasutajaga
                        nobrainer1: gl
                        nobrainer1: ma out
                        Codecci: gl2u2

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #387
                          Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                          Kui codecci vaatab, siis millega ta callis, kui sul riveris 9T maja oli? Coca, küsid äkki?

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #388
                            Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                            Algselt postitas alaska
                            Kui codecci vaatab, siis millega ta callis, kui sul riveris 9T maja oli? Coca, küsid äkki?
                            97

                            Comment

                            • s1990n
                              Jube Noob
                              • Mar 2009
                              • 107

                              #389
                              Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                              Normaalne nobrainer istub juba 25/50 lauas :D:D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #390
                                Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                                aa kurjam, just tulin ära ning cod ise lendas ka minekut.

                                cod msnis ytles: 79, ehk trips

                                Comment

                                Working...