Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #391
    Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

    mis üldseis jäi siis?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #392
      Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

      Algselt postitas s1990n
      Normaalne nobrainer istub juba 25/50 lauas :D:D
      mängib peaaegu võrdsega :D http://www.pokertableratings.com/ful...rch/realmonies

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #393
        Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

        Algselt postitas Ghost0
        mis üldseis jäi siis?

        suht tasa

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #394
          Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

          Algselt postitas hotcocacola
          Jah Ryan Fee on tõesti võrdne temaga....

          Comment

          • forell
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 350

            #395
            Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

            kaua l2ks mingi 3min? ja ta sai 11k poti QQ vs 88

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #396
              Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

              Algselt postitas hotcocacola
              Vaata lähemalt ka mida ta mänginud... 45K kätt NL2000HU ja +78K$, obv HU spetsialist, 25/50 lihtsalt p*rse läinud.

              Minu seis jäi nobrainer1 'ga jäi -$1152.90, pole vist kunagi nii rahul olnud 10K+ eegi kaotamise üle:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #397
                Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                nobrainer istub 15k peal...norm :D, vot nii tehakse kaotusi tasa :D :D

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #398
                  Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                  hit n run, lol

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #399
                    Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                    Algselt postitas mislinn
                    hit n run, lol
                    rofl...tegigi :D

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #400
                      Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                      Algselt postitas forell
                      kaua l2ks mingi 3min? ja ta sai 11k poti QQ vs 88
                      hitnrun

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #401
                        Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                        Ja jälle poisil 25$/50$ käib COCOMIEL 'i vastu kes regulaarselt istub ka 200$/400$ laudades.

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #402
                          Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                          kaotas 13.5K poti

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #403
                            Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                            Algselt postitas Ghost0
                            kaotas 13.5K poti
                            3bet w A6o to 9bb
                            Cocomiel 4bet 23
                            call

                            A98r
                            coco cbet 20bb
                            raise to 50
                            reraise all in
                            call

                            Cocomiel shows AKo

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #404
                              Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                              cod miks sa 10-20 ei läinud? :)
                              ja kui halb ta oli?

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #405
                                Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                                Algselt postitas variatsioon
                                cod miks sa 10-20 ei läinud? :)
                                ja kui halb ta oli?
                                Mul oleks scared money seal, eriti temasuguse hullu vastu.

                                Eriti halb ei olnud... Vähe kogemust ja pole vast mängu eriti õppinud väljaspool laudu, aga tegemist mõtleva mängijaga, ei tee lükkeid automaatselt ja mõtleb hand rangedest, seega easy moneyga tegu just ei olnud.

                                Comment

                                Working...