1000$ NL-25s

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #61
    Re: 1000$ NL-25s

    OT

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #62
      Re: 1000$ NL-25s

      Algselt postitas Vapsik
      830$ hetkel, võiks mitu BI-d rohkem olla, aga enda mängi ning mingil määral ka jooks on seganud.
      760$, eriti kusine jooks on.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #63
        Re: 1000$ NL-25s

        Algselt postitas Vapsik
        760$, eriti kusine jooks on.
        900$ piir ületatud ja 906$ hetkel.

        W$SD% on hetkel 49%. See vist on üsna halb näitaja?

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #64
          Re: 1000$ NL-25s

          Algselt postitas Vapsik
          900$ piir ületatud ja 906$ hetkel.

          W$SD% on hetkel 49%. See vist on üsna halb näitaja?
          kusine küll, kuid pappi ju tuleb. mul see 60. aga mängin break-even.

          Comment

          • Purz
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 328

            #65
            Re: 1000$ NL-25s

            Algselt postitas pikk28
            kusine küll, kuid pappi ju tuleb. mul see 60. aga mängin break-even.
            Sa siis lähed liiga vähe SDle ja annad vastastele liiga palju respecti. Non SD winnings peaks siis suures miinuses olema kui break-evenit mängid.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #66
              Re: 1000$ NL-25s

              täpselt nii. post-flop olen nõrk mängija. ei ole suutnud starsi agrodega veel kohaneda :D

              sry Vapsik for offtopic

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #67
                Re: 1000$ NL-25s

                Algselt postitas pikk28
                täpselt nii. post-flop olen nõrk mängija. ei ole suutnud starsi agrodega veel kohaneda :D

                sry Vapsik for offtopic
                Pole hullu, laske aga vabalt edasi minu poolest :)

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #68
                  Re: 1000$ NL-25s

                  Algselt postitas Vapsik
                  900$ piir ületatud ja 906$ hetkel.

                  W$SD% on hetkel 49%. See vist on üsna halb näitaja?
                  üle 50% ok.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #69
                    Re: 1000$ NL-25s

                    palju peaks siis WTSD olema?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #70
                      Re: 1000$ NL-25s

                      972$, üks suur flip läks ultradongi vastu metsa ning peale seda läksin närvi, mistõttu läks ka BI kaotsi, AGA peale seda käed ilusti pidasid ning suutsin 950$ joone ületada. Loodetavasti tuleb see viimane 28$ ka varsti ära.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #71
                        Re: 1000$ NL-25s

                        Algselt postitas Vapsik
                        972$, üks suur flip läks ultradongi vastu metsa ning peale seda läksin närvi, mistõttu läks ka BI kaotsi, AGA peale seda käed ilusti pidasid ning suutsin 950$ joone ületada. Loodetavasti tuleb see viimane 28$ ka varsti ära.
                        Ilus töö, aga kui küsida tohib, siis palju hetkeseisuga käsi mängitud :)?

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #72
                          Re: 1000$ NL-25s

                          Algselt postitas -andres-
                          Ilus töö, aga kui küsida tohib, siis palju hetkeseisuga käsi mängitud :)?
                          Natukene üle 26k.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #73
                            Re: 1000$ NL-25s

                            Algselt postitas Vapsik
                            See jobu, kes tuli ideele see võistlus pidada, võib minna....

                            Samamoodi nagu igasugused winrated, värdaajudest toanaabrid, kes norskavad, EV-jooned, grinderid kes igal pool setminevad, isegi kui 4betid ja mingeid oddse pole, targutajad võivad samamoodi. Starsi soft ja tabe limit on vist ainus õnn ja rõõm mul hetkel.

                            Kuradi värdaajud ma ütlen,aga ega ise parem pole NL-2 ehk biidiks kuidagi sellise mänguga.

                            +1

                            Haige tilt jälle, 800 millegagi jälle. Standard biidid, aga natukene liiga palju korraga >:(

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #74
                              Re: 1000$ NL-25s

                              Aitab naljast, lõpp läks päris libedalt, rahalises mõttes.

                              Üle joone aindanud käsi oli veitsa kahltane, aga vastu ta pidas ja väike read oli ka vastase kohta:



                              No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              saw flop | saw showdown

                              BB ($31.35)
                              UTG ($52.15)
                              MP ($22.75)
                              Button ($20.35)
                              Hero (SB) ($28.85)

                              Preflop: Hero is SB with Q, Q
                              UTG bets $0.75, 1 fold, Button calls $0.75, Hero raises $3.40, 1 fold, UTG raises $11.25, 1 fold, Hero calls $8.50

                              Flop: ($25) 6, 9, 2 (2 players)
                              Hero checks, UTG bets $40.15 (All-In), Hero calls $16.85 (All-In)

                              Turn: ($58.70) J (2 players, 2 all-in)

                              River: ($58.70) 4 (2 players, 2 all-in)

                              Total pot: $58.70

                              Results:
                              Hero had Q, Q (one pair, Queens).
                              UTG didn't show
                              Outcome: Hero won $56.70

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #75
                                Re: 1000$ NL-25s

                                Aaa LenC ja Levis on ülhaiged vennad, heas mõttes.

                                Mul läks selle 27k käega päris tublisti aega, aga sellest 5-6 korda rohkem lasta on küll väga haige ning LenCil on arvatavasti juba 1500$ koos. Samal ajal kui ma olen mingi 1000$ peal tänu heaterile.

                                Comment

                                Working...