1000$ NL-25s

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #16
    Re: 1000$ NL-25s

    See jobu, kes tuli ideele see võistlus pidada, võib minna....

    Samamoodi nagu igasugused winrated, värdaajudest toanaabrid, kes norskavad, EV-jooned, grinderid kes igal pool setminevad, isegi kui 4betid ja mingeid oddse pole, targutajad võivad samamoodi. Starsi soft ja tabe limit on vist ainus õnn ja rõõm mul hetkel.

    Kuradi värdaajud ma ütlen,aga ega ise parem pole NL-2 ehk biidiks kuidagi sellise mänguga.

    Kuradi võistlused on ka üks ****. Rohelinekonn võiks vähem õlle välja teha, selle raha eest, mis ta saab.

    Täpset seisu ei tea, aga kuskil -100$ peaks see olema.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #17
      Re: 1000$ NL-25s

      Ja oma kurdai hiiteri ja downswingi juttuga võite ka eelnevatele idiootsustele järele minna.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #18
        Re: 1000$ NL-25s

        Algselt postitas Vapsik
        See jobu, kes tuli ideele see võistlus pidada, võib minna....

        Samamoodi nagu igasugused winrated, värdaajudest toanaabrid, kes norskavad, EV-jooned, grinderid kes igal pool setminevad, isegi kui 4betid ja mingeid oddse pole, targutajad võivad samamoodi. Starsi soft ja tabe limit on vist ainus õnn ja rõõm mul hetkel.

        Kuradi värdaajud ma ütlen,aga ega ise parem pole NL-2 ehk biidiks kuidagi sellise mänguga.

        Kuradi võistlused on ka üks ****. Rohelinekonn võiks vähem õlle välja teha, selle raha eest, mis ta saab.

        Täpset seisu ei tea, aga kuskil -100$ peaks see olema.
        ;D

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #19
          Re: 1000$ NL-25s

          Algselt postitas Vapsik
          See jobu, kes tuli ideele see võistlus pidada, võib minna....

          Täpset seisu ei tea, aga kuskil -100$ peaks see olema.
          Mingi level või ?

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #20
            Re: 1000$ NL-25s

            Algselt postitas Imric
            Mingi level või ?
            Ei ole ja ei saa Sinu loogikale pihta hetkel, nii et seleta palun täpsemalt, mida Sa mõtled.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #21
              Re: 1000$ NL-25s

              Mõte üks oli, et teema algatasid ju sina.

              Mõte kaks oli, et WTF, kuidas saab keegi whineda -4BI kaardijooksu üle.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #22
                Re: 1000$ NL-25s

                Algselt postitas Imric
                Mõte üks oli, et teema algatasid ju sina.

                Mõte kaks oli, et WTF, kuidas saab keegi whineda -4BI kaardijooksu üle.
                Ei whine kaardijooksu pärast ainult, enda kehv mäng põhjustab palju suuremat viha. Tean et mina tegin, rumal idee oli, võistlused ja asjad pole kunagi hästi istunud.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #23
                  Re: 1000$ NL-25s

                  Algselt postitas Vapsik
                  Ei whine kaardijooksu pärast ainult, enda kehv mäng põhjustab palju suuremat viha. Tean et mina tegin, rumal idee oli, võistlused ja asjad pole kunagi hästi istunud.
                  küll hakkab minema

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #24
                    Re: 1000$ NL-25s

                    Algselt postitas rohelinekonn
                    küll hakkab minema
                    Eks näis, hetkel -31$ peale whinemist suutsin ennast enam-vähem kokkuvõtta ning mäng läks tublisti paremaks.

                    Kuidas Sul ja kollasel seis on?

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #25
                      Re: 1000$ NL-25s

                      olen ikka sama koha peal paar päeva sai pidu pandud ja see nädal vit suurt aega ei ole mängida.

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #26
                        Re: 1000$ NL-25s

                        -13, kuigi vahepeal oli -100, standard coolerid ja pask.

                        edit: natuke paska ajasin ennem -35 oli eile mitte 100. päevad ühesügused läks sassi vähe ;D


                        hetkel nõks alla $200

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #27
                          Re: 1000$ NL-25s

                          Lõpuks plussis:


                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #28
                            Re: 1000$ NL-25s

                            Järgmine kord soovitan teil kõik mängijad ühte patta panna, niimoodi igaüks omavahel tundub veits jabur kui rahad on 1:1 betitud.

                            Ise veitsa kahetsen, et sellest osa ei võtnud, $363 peal praegu

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #29
                              Re: 1000$ NL-25s

                              Algselt postitas lenC
                              Järgmine kord soovitan teil kõik mängijad ühte patta panna, niimoodi igaüks omavahel tundub veits jabur kui rahad on 1:1 betitud.

                              Ise veitsa kahetsen, et sellest osa ei võtnud, $363 peal praegu
                              Võib-olla tõesti, aga mul on erinevad summad vahel mõlemaga.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #30
                                Re: 1000$ NL-25s

                                Algselt postitas Vapsik
                                Võib-olla tõesti, aga mul on erinevad summad vahel mõlemaga.
                                siis never mind :)

                                Comment

                                Working...