Re: 1000$ NL-25s
See jobu, kes tuli ideele see võistlus pidada, võib minna....
Samamoodi nagu igasugused winrated, värdaajudest toanaabrid, kes norskavad, EV-jooned, grinderid kes igal pool setminevad, isegi kui 4betid ja mingeid oddse pole, targutajad võivad samamoodi. Starsi soft ja tabe limit on vist ainus õnn ja rõõm mul hetkel.
Kuradi värdaajud ma ütlen,aga ega ise parem pole NL-2 ehk biidiks kuidagi sellise mänguga.
Kuradi võistlused on ka üks ****. Rohelinekonn võiks vähem õlle välja teha, selle raha eest, mis ta saab.
Täpset seisu ei tea, aga kuskil -100$ peaks see olema.
See jobu, kes tuli ideele see võistlus pidada, võib minna....
Samamoodi nagu igasugused winrated, värdaajudest toanaabrid, kes norskavad, EV-jooned, grinderid kes igal pool setminevad, isegi kui 4betid ja mingeid oddse pole, targutajad võivad samamoodi. Starsi soft ja tabe limit on vist ainus õnn ja rõõm mul hetkel.
Kuradi värdaajud ma ütlen,aga ega ise parem pole NL-2 ehk biidiks kuidagi sellise mänguga.
Kuradi võistlused on ka üks ****. Rohelinekonn võiks vähem õlle välja teha, selle raha eest, mis ta saab.
Täpset seisu ei tea, aga kuskil -100$ peaks see olema.

Comment