Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.
Kuidas mõtled rahasid liigutada, sest PS ei toeta enam buddy transferit, jääb ainult FT, aga sellest ometi ei piisa.
FT mängijatele muidugi sobib :). Otse pangaülekandeid teha, see ka veidi imelik IMO või ei ole?
Puudub ka hetkel isik, kes oleks nõus rahadega mässama ning keda foorum usaldab.
Ainus, mis on täiesti olemas, siis see on maskott:
Algselt postitas KristjanRawk
Vaata postitust
FT mängijatele muidugi sobib :). Otse pangaülekandeid teha, see ka veidi imelik IMO või ei ole?
Puudub ka hetkel isik, kes oleks nõus rahadega mässama ning keda foorum usaldab.
Ainus, mis on täiesti olemas, siis see on maskott:
Comment