Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #331
    Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

    Ei saa ju, kui 24 lauda starsis piiriks on. Kuigi õige mindsetiga suudaks ka 30..

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #332
      Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

      Keegi sulle respecti nagunii ei annaks. Sa oled siin foorumis nagu noor neiu keskaja nõjajahil. :)

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #333
        Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

        Algselt postitas sm112
        Ei saa ju, kui 24 lauda starsis piiriks on. Kuigi õige mindsetiga suudaks ka 30..
        saaksid lisada 16 FTP lauda kh.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #334
          Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

          Ja 24 lauda shortides peaks vist ka kergem olema kui 24 lauda asjaliku stäkiga. Vähem raskeid ja aeganõudvaid otsuseid IMHO.

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #335
            Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

            Ma ei otsigi siit respecti, aga kui tahate oma viha shortstackerite vastu kuidagi välja elada ja oma üleolekut tõestada, siis pakun välja väikse HU battle, näiteks 3k käsi 3-l laual, NL50. Kerge bet ka juurde, et lõbusam oleks. Ei mängi nende vastu, kelle põhimänguks on HU või HU SnG.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #336
              Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

              Algselt postitas sm112
              Ma ei otsigi siit respecti, aga kui tahate oma viha shortstackerite vastu kuidagi välja elada ja oma üleolekut tõestada, siis pakun välja väikse HU battle, näiteks 3k käsi 3-l laual, NL50. Kerge bet ka juurde, et lõbusam oleks. Ei mängi nende vastu, kelle põhimänguks on HU või HU SnG.

              ei vala kuidagi shortstackerite peale viha välja ega ka sinu peale, siin lihtsalt oli küsimuses et 300k käsi kuus siis ma ei võistleks shortiga kui ise mängin fullstacki sest kergem on sul seda täita kui mul.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #337
                Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                Algselt postitas sm112
                Ma ei otsigi siit respecti, aga kui tahate oma viha shortstackerite vastu kuidagi välja elada ja oma üleolekut tõestada, siis pakun välja väikse HU battle, näiteks 3k käsi 3-l laual, NL50. Kerge bet ka juurde, et lõbusam oleks. Ei mängi nende vastu, kelle põhimänguks on HU või HU SnG.
                Mitte, et ma mängida tahaks, aga HUs mängiksid fullstackiga?
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #338
                  Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                  Shortstackerid on hullem kui inflatsioon ja nõukogude paradiis, lihtsalt söövad raha ära!

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #339
                    Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                    Algselt postitas sm112
                    Ma ei otsigi siit respecti, aga kui tahate oma viha shortstackerite vastu kuidagi välja elada ja oma üleolekut tõestada, siis pakun välja väikse HU battle, näiteks 3k käsi 3-l laual, NL50. Kerge bet ka juurde, et lõbusam oleks. Ei mängi nende vastu, kelle põhimänguks on HU või HU SnG.
                    Ma ei ole üldse vihane shortstackerite peale. Mu meelest on nad GAYd lihtsalt. Loodan, et gayd selle paralleeli pärast ei solvu!

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #340
                      Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                      OT: aga elukutselise shortstackeriga HU mängimine oleks umbes midagi sellist ala "Diadema Dominating"

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #341
                        Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                        Algselt postitas Pahvak
                        Mitte, et ma mängida tahaks, aga HUs mängiksid fullstackiga?
                        Obv ju, et full stackiga. Ega ma lolli ei hakka mängima :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #342
                          Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                          Algselt postitas sm112
                          Obv ju, et full stackiga. Ega ma lolli ei hakka mängima :)
                          Miks siis FR täisstäkiga ei mängi?

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #343
                            Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                            BRM ei luba. Võidud olen välja cashinud ja korteri sisustamisse matnud (sai tühja karbina kevadel muretsetud, nüüd on peaaegu sisustatud). Madalamalt alustada ei taha, kuna $/h on nii mõttetult väike. Kui korteriga ühel pool ja roll piisav, siis on üks võimalus, et jätkan NL100 FR full stackiga, aga süda kutsub pigem 6-maxi poole. Olen NL100 full stackiga oma 15k käsi mänginud ja samapalju NL50 6-maxi ka, vahelduse ja katsetamise mõttes. Miinusesse igal juhul ei jäänud, NL50 6-max läks isegi üsna hästi, mäletan üht korda, kui sessi lõppedes olin ühel laual 1k bb deep. Aga siiamaani on väikse bankrolliga kõige stabiilsemat raha juurdevoolu garanteerinud NL100 SSS.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #344
                              Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                              Palju short-stackides sul 100NL'is tunnitasu on?

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #345
                                Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                                Rakeback on 20$ tunnis ja keskmiselt võidan 30$ (1k käsi, 3bb/100). Seega ca 50+$/h.

                                Comment

                                Working...