19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #16
    Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

    7 8 (turni call, sest sai draw lisaks ja river obvious-standard)
    Q J (selles käes kahtlen rohkem, aga võis eeldada, et tal on nigel kicker ja ei hakanud rahmeldama).

    Äääh...liiga väsinud, et rohkem pakkuda.

    Edu,
    L.

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #17
      Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

      6 6

      Comment

      • grigory
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 74

        #18
        Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

        K J minu arvamus et tal on TP ja ta mängis selle caling stationina see, et ta kartis alguses ülepaari või tugevat connectorit. Ning kui flopp oli kuni lõpuni madal uskus et see on tema oma ja et saa bluffid A highga.

        Comment

        • amagan
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 135

          #19
          Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

          Q J

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #20
            Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

            Oeh, ei viitsi mđelda, aga Q Q
            Tervitused sloveeniast.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

              Kuna konverter on vigane siis vastus:
              Seat 5: pkapsdlst1 (small blind) HI: [Mucked] [Qh Qs]

              Punktid:


              Fortune: 7
              Sulgpallur: 2
              2godfather1: 2
              Lutzky: 2
              grigory: 2
              kilu6: 12
              lebovend: 2

              Algselt postitas lebovend
              Näed siis, rake 3.50. Jälle üks näide, miks Triobet on hea. Olenemata limiidist
              on max rake Trios 3 taala.
              Tegu on merge network gaminguga (sellepärast ei tööta ka HUD) ja seal on ainult bad beat cashgame lauad ja seega võetakse EKSTRA 50 senti bad beat poti kasvatamise jaoks.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #22
                Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                PIIP. QQ oli esimene mõte. Ohjaa, aga ei pannud, sest teised tundusid loogilisema :-\. Absoluutselt.

                Ja kui oli popp ja noortepärane, siis: see käemäng on rigged:P. ;D

                L.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #23
                  Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                  Algselt postitas Lutzky
                  PIIP. QQ oli esimene mõte.
                  L.
                  Sama siin. Pool õhtut mõtlesin, et lähen parandan ära, aga ei viitsinud.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #24
                    Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                    mes asja,overpairiga checkcallida all the way. see on mingi +EV v2?:D

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #25
                      Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                      fakk täielik pask, kordagi pole pihta saand

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #26
                        Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                        Algselt postitas ok2aa
                        fakk täielik pask, kordagi pole pihta saand
                        ok2aaa vaata mis su nime alla siin foorumis on kirjutatud, meil polegi võimalik pihta saada ;D

                        Comment

                        Working...