19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

    Absolute Poker No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Absolute Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($24.07)
    MP3 ($95.50)
    CO ($146.75)
    Hero (Button) ($100)
    SB ($99)
    BB ($20.38)
    UTG ($20.70)
    UTG+1 ($128.13)
    MP1 ($132.18)

    Preflop: Hero is Button with 9, 8
    UTG calls $1, 2 folds, MP2 calls $1, 2 folds, Hero raises to $6, SB calls $5.50, 1 fold, UTG calls $5, 1 fold

    Flop: ($20) 6, J, 7 (3 players)
    SB bets $1, 1 fold, Hero raises to $7, SB calls $6

    Turn: ($34) 5 (2 players)
    SB checks, Hero bets $21, SB calls $21

    River: ($76) 7 (2 players)
    SB checks, Hero bets $44, SB calls $44

    Total pot: $164 | Rake: $3.50
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

    no kuna ma hetkel tallinnas ja täiesti tsaus,siis peaksin boonuspunnid saama, et siia saidile jõudsin, hahe :D
    ma ei suuda mingit keerulist asja panna, seega enustan kaks kätt:

    A 7
    A J

    n'eb loogiline :D, nagu kõik mu eelmised ennustused, hahe :D, igastahes, ma tegelikult loodan rhkem A7 peale :)
    davai rank, roll the fucking dices and give me jackpot, hahe

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #3
      Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

      Näed siis, rake 3.50. Jälle üks näide, miks Triobet on hea. Olenemata limiidist
      on max rake Trios 3 taala.

      Mis puutub sellesse käesse, siis on laupäevase pohmaga väga raske jälle
      midagi pakkuda. Mingeid statse vms pole taaskord. Ja tüüp käitub jälle täieliku
      callingstationina, ehk tal võib olla käsi alates 27o-st ja lõpetades AA-ga. Mindonkbet
      flopis ajab eriti marru ju, siukesele vennale saadaks pokkerikapid ukse taha! UTG vend
      on ka täisretard imho, a see selleks.

      Arvan, et donk sai jaagule pihta, nüüd aind vaja pakkuda kicker ja mastid ja need tulevad
      otse loomulikult täiesti lampi. Kasutasin siinkohal ema abi, loodan, et see pole keelatud.
      "Kle ütle kas emand või kuningas?" "Emand" "Aga ütle mast." "Ärtu ikka." Niisiis jõudsin
      sellise käeni:

      J Q

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #4
        Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

        J 10

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #5
          Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

          Q Q
          A J

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #6
            Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

            7 8

            Comment

            • mcbethk
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 687

              #7
              Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

              8 9

              Comment

              • Yokker
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 207

                #8
                Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                J k

                Comment

                • JanRose
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 78

                  #9
                  Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                  6 6

                  Comment

                  • Sulgpallur
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 80

                    #10
                    Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                    J K
                    J T

                    Tundus olevat mingi Calling station, ja flopil lihtsalt min donkis oma paari
                    Selliste kättega usun, et oleks Hero ka ära callind 3streeti. Muidugi riveri 7 on tavaline asi mida hittitakse, aga selle välistaks see kord :D

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                      T T

                      Comment

                      • Dzuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 445

                        #12
                        Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                        J K

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #13
                          Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                          A J
                          K J

                          Comment

                          • 2Godfather1
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 101

                            #14
                            Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                            Mina paneks J 9
                            J 10
                            J Q

                            Flopis mängib oma käe ülinõrgalt, mis annab alust arvata, et tal kicker on kunnist väiksem ja kuna ei oska pakutud käte vahel valida, siis panen kõik need lukku. :'(

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #15
                              Re: 19. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. Oktoober, 23:59:59

                              A J
                              T T

                              See minbet ajab mind segadusse, aga pole aega mõelda, gotta run

                              Comment

                              Working...