-andres-'e ja Buildup'i grinding week.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #106
    Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

    Algselt postitas Ghost0
    =Gh1sT=(eidapere)
    Raha saadetud.

    Algselt postitas taipupole
    More Filters: Saw Flop = True
    Hole Cards (HE): vali ennast huvitavad kaardid
    Hand Values: Flopi eest linnuke ära, selecti kõik One Pair Top Pair (3 tükki, select alla ja klikk)

    Kui huvi pakud, siis võid second pairi ka hiljem vaadata, sest AQ puhul võib flop ka KQx olla

    Save and close
    Tänud. Sain targemaks, polnud niiviisi enne HEM'is selectinudki asju.

    3k käe peale AKo/AKs nägin 21 korda flopiis ja 3 korda sain pihta :/. Shortterm ja suva, aga eile oli lauas tunda, et megafishide vastu ei saanud pihta, easy money jäi saamata.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #107
      Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

      Algselt postitas -andres-
      3k käe peale AKo/AKs nägin 21 korda flopiis ja 3 korda sain pihta :/. Shortterm ja suva, aga eile oli lauas tunda, et megafishide vastu ei saanud pihta, easy money jäi saamata.
      See pole küll nii oluline, kuid äkki said mõnel korral mõlemale ka pihta. Ehk one pair seda ei näita.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #108
        Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

        Õigus jah, tripsi võis ka flopata või 2pair. Aga eile öösel vaatasin ilma filtriteta järgi ja sellist asja ei juhtunud.
        Standard asi järgmisel limiidil, tuleb volüümiga läbi grindida ja küll vedama saab.

        Comment

        • virx747
          Grinder
          • Nov 2008
          • 751

          #109
          Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

          Algselt postitas -andres-
          Raha saadetud.
          Tänud. Sain targemaks, polnud niiviisi enne HEM'is selectinudki asju.

          3k käe peale AKo/AKs nägin 21 korda flopiis ja 3 korda sain pihta :/. Shortterm ja suva, aga eile oli lauas tunda, et megafishide vastu ei saanud pihta, easy money jäi saamata.
          AK peaks hittima top paari umbes 27% kordadest, kaks paari 2% kordadest.
          Ehk siis 21-st 6-l korral. 3 korda jäi Sul tulemata statistiliselt.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #110
            Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

            Tegin kiire sessi ära, oleks vast ~1k ära teinud, aga hetkel tulemus sobis ja vaja arvuti tagant eemal käia.

            Comment

            • Lahekutt
              Jube Noob
              • Feb 2009
              • 113

              #111
              Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.



              Pff, hommikul 8st oli olid tilt ja uni nii suured, et ei suutnud enam lõpuni mängida ning lõin arvuti kinni. Shippisin raha ka ära. Maratone peaks rohkem talvepoole tegema, suvel läheb liiga vara õues valgeks ning päike hakkab silma paistma.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #112
                Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                5000 kätt ei ole kindlalt Starsi softi kasutades maraton ;D

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #113
                  Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                  Algselt postitas TIGRANO
                  5000 kätt ei ole kindlalt Starsi softi kasutades maraton ;D
                  Yeah, mul läks veidi üle 3 tundi ja 40 minutit 5k käe jaoks eile :D.
                  Kui Ghost0 või keegi soovib täna ka, siis et 50k täis teha, teeks jälle kiired 5k kellegagi ära.

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #114
                    Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                    Algselt postitas -andres-
                    Kui Ghost0 või keegi soovib täna ka, siis et 50k täis teha, teeks jälle kiired 5k kellegagi ära.
                    Hmm, täna ei vea vist 5K välja, lähen õhtul/öösel arvatavasti välja :-\
                    3-4K teen täna arvatavasti parimal juhul :)

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #115
                      Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                      Algselt postitas -andres-
                      Yeah, mul läks veidi üle 3 tundi ja 40 minutit 5k käe jaoks eile :D.
                      Kui Ghost0 või keegi soovib täna ka, siis et 50k täis teha, teeks jälle kiired 5k kellegagi ära.
                      ÄRGE VÕTKE ANDRESE JUTUST VEDU!!! ;D TAL EI OLE VAJA NÄDALAGA 50K KÄSI ÄRA TEHA! ;D

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #116
                        Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                        Tegin kiire sessi taas nl50's, jäin ~+100$, seega okei. Kuna vaja kõvasti grindida veel, siis ei taha seda nl50s teha, sest 24 lauda seda hetkel veel paraku mängida ei taha.

                        Võistluse raames nüüd ~40k kätt tehtud, 25h hetkel aega ja vaja 10k veel ära grindida ehk mass multitable nl25's 2 sessi. Ei tohiks hullu olla, mõtlen veel kas teen mõlemad öösel ära või jätan teise homse õhtu peale, sest homme päeval mängida ei saa.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #117
                          Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                          Panen senisest nädalast graafiku ka ülesse. Peale poolt grindi on nii nl25't kui nl50't kus kõikumised väljenduvad kõvasti rohkem.



                          Kuna viimased 10k kätt lasen nl25, siis oleks rahul kui tuleks ~150+$ kasumit vähemalt, siis oleks vast okei nädal olnud.

                          Hetkel 5.2k VPP'sid ehk ~13k FPP'sid tulnud. 10k nl25 käega tuleb ~1.1k VPP'sid ehk 2.6k Fppsid ka juurde. Seega 15k FPP'sid saab ka veel arvestada, mis teeb ligikaudu 200$ cash boonuse näol. Seems fine.

                          Comment

                          • virx747
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 751

                            #118
                            Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                            verrri naiss!

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #119
                              Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                              Algselt postitas -andres-
                              Panen senisest nädalast graafiku ka ülesse. Peale poolt grindi on nii nl25't kui nl50't kus kõikumised väljenduvad kõvasti rohkem.



                              Kuna viimased 10k kätt lasen nl25, siis oleks rahul kui tuleks ~150+$ kasumit vähemalt, siis oleks vast okei nädal olnud.

                              Hetkel 5.2k VPP'sid ehk ~13k FPP'sid tulnud. 10k nl25 käega tuleb ~1.1k VPP'sid ehk 2.6k Fppsid ka juurde. Seega 15k FPP'sid saab ka veel arvestada, mis teeb ligikaudu 200$ cash boonuse näol. Seems fine.
                              kena run

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #120
                                Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                                Tegin alguses paar lollust, mis ei ole kuidagi hea pika sessi alustuseks. Proovin nüüd natuke ka NITimalt mängida ;D

                                Comment

                                Working...