SNG Challenge 2. Week

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #46
    Re: SNG Challenge 2. Week

    Algselt postitas taavi
    Lõin ka just numbreid kokku :) , mul 150 vähem jh :( .
    Ma sain 1936vs1807, samas palju arvutamist ja ei kontrollinud üle, kuskil kindlasti vead sees:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #47
      Re: SNG Challenge 2. Week

      Ma võisin ka mööda panna
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      :)

      Comment

      • muhkLionu
        Grinder
        • Jan 2009
        • 522

        #48
        Re: SNG Challenge 2. Week

        täna hommikune seis:

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #49
          Re: SNG Challenge 2. Week

          LenC ei ole osavõtumaksu muuseas maksnud. Vähemalt mulle mitte.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #50
            Re: SNG Challenge 2. Week

            ju siis unustasin :-\ loodan et nüüd on olemas

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #51
              Re: SNG Challenge 2. Week

              Algselt postitas lenC
              ju siis unustasin :-\ loodan et nüüd on olemas
              Olemas

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #52
                Re: SNG Challenge 2. Week

                Ok, jõudsin ka maalt tagasi ja hakkan laskma, mis veel jäänud.

                Uue süsteemi puhul vist miinuseid ei tulnud, kui osa mängimata jääb?

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #53
                  Re: SNG Challenge 2. Week

                  Algselt postitas kilu6
                  Uue süsteemi puhul vist miinuseid ei tulnud, kui osa mängimata jääb?
                  Ei tohiks karistust tulla, sest saadud punkte kaotada pole ju enam võimalik.

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #54
                    Re: SNG Challenge 2. Week

                    minu arvestuste järgi peaks grupp ühe võitja olema levis
                    pidin viimased 13 sngd tegema sõpruse patricus :D

                    muhklionu võiks siiski panna lõpliku graafiku

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #55
                      Re: SNG Challenge 2. Week

                      Algselt postitas kivisaba
                      minu arvestuste järgi peaks grupp ühe võitja olema levis
                      pidin viimased 13 sngd tegema sõpruse patricus :D
                      muhklionu võiks siiski panna lõpliku graafiku
                      Minu arvestuste järgi ka :D
                      Samas ma läksingi sisuliselt ainult punkte jahtima ja kasum jäi väga väikeseks.
                      Rohkem vist enam ei osale kui non-turbod ja turbod mõlemad ühes kategoorias, sest tavalised lähevad nii uimaselt täis võrreldes turbotega.

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #56
                        Re: SNG Challenge 2. Week

                        Kuda teil lõppes siis? Pange tulemused üles, siis saan rahad ära kanda.

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #57
                          Re: SNG Challenge 2. Week

                          Algselt postitas levis
                          Minu arvestuste järgi ka :D
                          Samas ma läksingi sisuliselt ainult punkte jahtima ja kasum jäi väga väikeseks.
                          Rohkem vist enam ei osale kui non-turbod ja turbod mõlemad ühes kategoorias, sest tavalised lähevad nii uimaselt täis võrreldes turbotega.
                          ma ka rohkem ei osale kui erinevad turkad koos on peaks olema mängu tüüp ja buy in sama kõigi jaoks

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #58
                            Re: SNG Challenge 2. Week

                            Pean tunnistama, et sain aru, et hommikuni võib neid lasta, vähemalt kl 7ni.
                            Et ma võin rahulikult maal olla ja õhtul tegema hakata.

                            Teine asi on, et selgus et Sharkscope ei salvestanud ühte FullTilti 18player võitu, mis pokerprolabis on kirjas.

                            Edit: Nii, Sharkscope otsingute arv sai tänaseks täis. Eks ma homme ajan numbrid kokku, avaldage siis arvamust, kas ma sain veel peale keskööd grindida oma mänge täis või mitte. Enne ei löönd seda tähtaega üldse ette, sest eelmisel nädalal kah klapitati asju esm hommikul.
                            Punktidega tegin Urmole ära ilmselt, kui kõik arvesse läksid.

                            Comment

                            • muhkLionu
                              Grinder
                              • Jan 2009
                              • 522

                              #59
                              Re: SNG Challenge 2. Week

                              Teise nädala lõpuks:



                              Levis on I grupi kindel võitja:

                              Levis - 1940
                              taavi - 1807
                              kivisaba - 1802
                              muhkLionu - 1512

                              rahaliselt oli parim kivisaba: +134$

                              Teises grupis läksid seisud pingeliseks, kuna kilul jäi otsustavad tulemsued viimasele hetkele.
                              Tema puhul lähksid arvesse ainult need turniirid, mis alustatud enne 9.augusti keskööd.

                              kilu6 - 1347
                              urmo1 - 1287

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #60
                                Re: SNG Challenge 2. Week

                                Shipped
                                Grupp 1 võitja levis - 100$
                                Grupp 2 võitja kilu6 - 150$

                                Comment

                                Working...