SNG Challenge 2. Week

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marrandi
    Julm Donk
    • Jan 2009
    • 42

    #61
    Re: SNG Challenge 2. Week

    Kas see nädal tuleb SNG Challenge 3. Week ka ?

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #62
      Re: SNG Challenge 2. Week

      Ma ei tea. Minuga ärge arvestage ja mulle ärge rahasid saatke. Ma lähen Kiievisse EPT-le ja seetõttu pole aega mängida. Kui Muhklionu või keegi viicib korraldada, siis minugipoolest, andke minna.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #63
        Re: SNG Challenge 2. Week

        Tänud, et viitsisite korraldada :D
        btw.iga heategu saab karistatud!

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #64
          Re: SNG Challenge 2. Week

          Algselt postitas levis
          Tänud, et viitsisite korraldada :D
          btw.iga heategu saab karistatud!
          Samad sõnad. Väsitas päris ära ;D

          Muidu ma teen 15+1 või 22+2 9player ja 10+1 või 11+1 45player mänge. Need on sarnase BR jaoks, sestap võiks ehk gruppide piire nihutada, et need mängud jääks sama grupi sisse.

          Comment

          • Marrandi
            Julm Donk
            • Jan 2009
            • 42

            #65
            Re: SNG Challenge 2. Week

            kilu6 , kas sa ei viitsikis see nädal seda üritust korraldada , oleks ka soov osa võtta . Päris huvitav üritus tundub olevat !

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #66
              Re: SNG Challenge 2. Week

              Algselt postitas Marrandi
              kilu6 , kas sa ei viitsikis see nädal seda üritust korraldada , oleks ka soov osa võtta . Päris huvitav üritus tundub olevat !
              Tegin siia teema:
              http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2076.0.html

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #67
                Re: SNG Challenge 2. Week

                Algselt postitas levis
                Rohkem vist enam ei osale kui non-turbod ja turbod mõlemad ühes kategoorias, sest tavalised lähevad nii uimaselt täis võrreldes turbotega.
                Mis sa välja pakud?
                Kas probleem on selles, et nonturbodes tulevad paremad tulemused kui turbodes ja sellest ebavõrdsus?
                Ma väga suurt vahet ei ole kohanud, sest kehvad mängijad ei suuda turbode blindide kiire kasvu suhtes ennast nii kiiresti korrigeerida, normalites oli isegi raskem mängida.
                Põhiline vahe on selles, et mängudes, kus suur käive, on suhteliselt rohkem regulare. Olen teinud võimalusel 1table omadel table selectionit selle pärast.

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #68
                  Re: SNG Challenge 2. Week

                  Algselt postitas kilu6
                  Mis sa välja pakud?
                  Kas probleem on selles, et nonturbodes tulevad paremad tulemused kui turbodes ja sellest ebavõrdsus?
                  Ma väga suurt vahet ei ole kohanud, sest kehvad mängijad ei suuda turbode blindide kiire kasvu suhtes ennast nii kiiresti korrigeerida, normalites oli isegi raskem mängida.
                  Põhiline vahe on selles, et mängudes, kus suur käive, on suhteliselt rohkem regulare. Olen teinud võimalusel 1table omadel table selectionit selle pärast.
                  Jorisesin lihtsalt, et on veidi liialt suur vahe tavalise 1.20$ 10players ja 3.4$ turbo 9players vahel.
                  Samas keegi ei käse 3.4$ 10players turboid taguda, võib ka tavalisi lasta ja seal 9players (sul küll sellist valikut järgmises väljakutses eraldi välja pole toodud, aga all kirjas, et ....9-10players, ju siis ikka tohib) Non-turbotega see väike häda, et pokerstarsis lähevad nad väga uimaselt täis.
                  Aga las ta siis olla nagu on, ma vist nii või teisiti sel nädalal ei osale.
                  Kui tuleb rohkem jorisejaid, eks siis tuleb midagi muuta :)

                  Comment

                  • muhkLionu
                    Grinder
                    • Jan 2009
                    • 522

                    #69
                    Re: SNG Challenge 2. Week

                    ups!

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #70
                      Re: SNG Challenge 2. Week

                      mm vale teema?

                      Comment

                      Working...