Libahunt 27

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #376
    Re: Libahunt 27

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    rollid mitte iseloomustused

    timz külatark.
    overbet random peek -küla
    karupoeg peek-hunt
    imallin peek-küla
    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Tra mis tilt praegu enda peale! sorry külad kõik, ***** karupoeg on hunt me peaks kõik teda hääletama rõõmsalt koos rankaga obv
    ja siis ma failin ja boldin ranka. PFFFFFFFFFFFFFF
    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kui hundid selle mängu võidavad siis ma bannin ennast 3 kuud foorumist kui see kellegil otsust aitab langetada.
    ha ha ha.

    epic pask.

    overbet ja timz siin 100% hundid.

    VisaHing fakepeekis hundiks overbeti ning külaks ranka ning timz peekis minu hundiks ja ob külaks. Kui ma oleks hunt, siis ma oleks 100% timzi ära tapnud, sest ma saaksin aru, et tema peek on õige. Overbet on hunt, siis tema arvaks, et visahing on õige külatark ja nad läksid kalastama ning tapsidki visahinge ära. Teine hunt overbeti kõrval on siis suure tõenäosusega timz.

    gg game solved. overbet

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #377
      Re: Libahunt 27

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Kus ta debiilne on kui suur võimalus ühe päevaga ära lõpetada ja siis sa 10 min ennem lõppu tuled välja. Päev otsa ootasin ju :/
      Aga noh läks hästi

      Sain ühe peeki veel. ja imallin kes on küla.

      TAhaks veel teada kas hundi nightkill oli random või tegi tõesti vea. Tra ma juba öösel mõtlesin, et karupoeg ja visa tegid epic skeemi aga noh nice random hundid siis

      Tra norm strat ikka ma afk nikuinii keegi ei lincy kui ütlen et afk ja tiksun veel rahus 2 päeva.
      Nagu overbet ütles gg ranka!

      Muiugi ei välistaks ka võimalust, et oligi 1 hunt ainult :D

      Jah ma arvan, et see kill oli random. Sest minu kill oleks tunduvalt parem olnud.

      mina dead karupoeg lynch ja ranka tuleb kapist oih sorry mäng ikka käib vaadake visa ja KP kokku mängu.

      See oelks ideaalne olnud imo


      KP ja ranka
      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Vahet pole raisk, tahtsin karupoeg hääletada norm faceplam
      Hundiajaloo suurim fail vist. Game over.

      Mina olen külatark. Peekid olid:
      • 1. päev: wow (free peek)
      • 2. päev: karupoeg, küla
      • 3. päev: peekisin iamallin, kes on küla

      Kuna timz ja vh tegid vale claime,ei hakanud kapist välja tulema ning üritasin hoida madalat profiili. ka eilne mu fake "afk" oli üks osa sellest - kes oli natukene teravam, nägi, et ma foorumis uitasin. ei hakanud panema hiddeni peale, sest see oleks tekitanud kahtlusi huntides.

      Kuna kp pani juba overbeti peale, siis kõik külad sinna, sest muidu kaotame mängu.

      overbet

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #378
        Re: Libahunt 27

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Hundiajaloo suurim fail vist. Game over.


        Sellega olen nõus aga sa ei võida seda mängu hunt ranka! Sest overbet teab, et ta küla ja karupoeg hunt. on ammu juba selge.

        Imo Kp tegi fail kahe kui nüüd overbet hääletas. Teil oli reaalne võimalus siit flip välja kobistada kui imallin afk ja ei hääleta aga nüüd lakkuge panni!

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #379
          Re: Libahunt 27

          Ah persse, ikka saate flipi pffffffffffffffffff

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #380
            Re: Libahunt 27

            Nii häbi on, et lase või modkilli

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #381
              Re: Libahunt 27

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Nii häbi on, et lase või modkilli
              ah ära seleta. Mäng on nagunii tehtud, hoia oma energiat lõpuks.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #382
                Re: Libahunt 27

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Ah persse, ikka saate flipi pffffffffffffffffff
                ei ole flipi vaja, sest iamallin ei ole rumal. Kui mina oleks hunt, siis tapaks visahinge w? lol overbet hunt, siis tapab visahinge, sest arvab, et ta KT ju kuna fake peek pani täppi :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #383
                  Re: Libahunt 27

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Ah persse, ikka saate flipi pffffffffffffffffff
                  Saame flipi, kui iamallin mängu perse keerab, aga seda ta ei tee.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #384
                    Re: Libahunt 27

                    Issand kui nunnu liini te võtsite.

                    Overbet hääletab ranka ja eks imallin ise otsustab siis. Ma tunnistan veelkord, et ma keerasin selle mängu tuksi aga kõik ei ole veel kadunud.

                    Imallin kui sul on mingi küsimus ja sa tõepoolest kahtled ennem otsustamist siis küsi kindlasti ja leiame koos selle võiduka lõpu.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #385
                      Re: Libahunt 27

                      Miks peab see hääl täna lukus olema kustkohast see reegel tuli?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #386
                        Re: Libahunt 27

                        Hääled on lukus!

                        ranka (1): timz0333
                        overbet (2): karupoeg, ranka

                        Ei ole hääletanud (2): IamAllin, overbet
                        Last edited by q_q; 05.11.14, 15:10.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #387
                          Re: Libahunt 27

                          Ära laia!

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #388
                            Re: Libahunt 27

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            ha ha ha.

                            epic pask.

                            overbet ja timz siin 100% hundid.

                            VisaHing fakepeekis hundiks overbeti ning külaks ranka ning timz peekis minu hundiks ja ob külaks. Kui ma oleks hunt, siis ma oleks 100% timzi ära tapnud, sest ma saaksin aru, et tema peek on õige. Overbet on hunt, siis tema arvaks, et visahing on õige külatark ja nad läksid kalastama ning tapsidki visahinge ära. Teine hunt overbeti kõrval on siis suure tõenäosusega timz.

                            gg game solved. overbet
                            cool story kindel polegi w?

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #389
                              Re: Libahunt 27

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              cool story kindel polegi w?
                              cool story bro esimese mõttena hommikul saaks iamallin ka olla, kuid see ple loogiline väga. Erinevalt sinust ei mõelnud 100 käiku ette nagu on mu mängust näha ka olnud.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #390
                                Re: Libahunt 27

                                eniveis ma ei viitsi sinuga väga debatti pidada, sest te olete mängu nagunii kaotanud juba.

                                Comment

                                Working...