Ma nüüd ei mäleta enda iga mängu algusposti peast, aga usun, et tihitpeale algas sarnase postiga. Kokku tehtud vist pea 20 mängu, aga pole kordagi veel hundirolli õnnestunud krabada.
Ma nüüd ei mäleta enda iga mängu algusposti peast, aga usun, et tihitpeale algas sarnase postiga. Kokku tehtud vist pea 20 mängu, aga pole kordagi veel hundirolli õnnestunud krabada.
Ma nüüd ei mäleta enda iga mängu algusposti peast, aga usun, et tihitpeale algas sarnase postiga. Kokku tehtud vist pea 20 mängu, aga pole kordagi veel hundirolli õnnestunud krabada.
Tundub siiras küll mulle. Kui pole hundikogemust siis sellist posti annab välja imeda pastakast.
tegelikult mulle ei meeldigi see mäng, lihtsalt lootsin 3999 postitust täis saada ning siis teha karupoja lahkumis/juubelipostitus kus ma ütlen kõigile, mis ma neist arvan
pane lifetime graaf ka
A sa muidu arvad, et Visa on wolfy või kes su main suspect on?
Comment