Libahunt 27
Collapse
X
-
Re: Libahunt 27
meie read visaAlgselt postitas VisaHing Vaata postitustRanka kohta on mul tell, et kui ta postitab midagi absurset või õigemini küsib enda postis midagi absurdset, siis ta on wolf.
Nagu see Kuna esimene päev lõpeb? lol.
Comment
-
Re: Libahunt 27
See oli enne seda, kui sa ütlesid, et ta wolfy, mille peale oli tal ainuke kaitse, et ta ei viitsi mängida. Ehk 1st post standard lol visa, 2nd postist järeldan juba seda, et defendib ennast niimoodi wolfisüüdistuse eest. Kas quoten poste?Algselt postitas q_q Vaata postitustvisa essa post oli et boring mängida siis overbet ütles see insanely role neutral, nüüd ütleb visa most wolfy sest ei viitsi mängida

Comment
-
-
Re: Libahunt 27
Sama jutt oli 2+2 championshipis wolfinaAlgselt postitas lenC Vaata postitustma lurkin ja vaatan nfl-i
Comment
Comment