Sorry düüd. Oled küla oled küla ja kaotasime mängu. Ma ei muuda oma häält lihtsalt, kuna eile juba Timz oksendas kettaid kui ma alustasin jutuga, et võtaks q_q asemel Overbeti.
Visa most wolfy, ütleb, et ei viitsi mängida ja siis loodab hundina rahulikult lõpuni tiksuda, ilma et peaks midagi eriti põhjendama jne, Simmo tegi ühes mängus sama.
Visa most wolfy, ütleb, et ei viitsi mängida ja siis loodab hundina rahulikult lõpuni tiksuda, ilma et peaks midagi eriti põhjendama jne, Simmo tegi ühes mängus sama.
Visa most wolfy, ütleb, et ei viitsi mängida ja siis loodab hundina rahulikult lõpuni tiksuda, ilma et peaks midagi eriti põhjendama jne, Simmo tegi ühes mängus sama.
Comment