Asjalik? Libahunt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #16
    Re: Asjalik? Libahunt

    sõidan homme hommikul v täna õhtul vormsile. kui seal on interneti võimalus olemas, siis olen in. kui ma homme kella 15.00-ks pole postitanud, siis mul ei ole seal netti.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #17
      Re: Asjalik? Libahunt

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      Miks sa selle video siia panid?

      Sa ikka tead, et Khaleesi on tiitel, mitte nimi?
      Peale seda mängu saad aru, miks ma selle [ ]video panin.. Peale seda mängu tundub sulle Saksmaa - Brazil 7-1 silitamisena. Sind ootab epic rape.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #18
        Re: Asjalik? Libahunt

        Kahjuks või õnneks seda mängu ei toimu.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #19
          Re: Asjalik? Libahunt

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Kahjuks või õnneks seda mängu ei toimu.
          miks?

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #20
            Re: Asjalik? Libahunt

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            miks?
            Sest vormsil pole interneti.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #21
              Re: Asjalik? Libahunt

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Sest vormsil pole interneti.

              ausalt öeldes ei saa ma aru, et kes ja miks sulle klistiiri tehti.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #22
                Re: Asjalik? Libahunt

                ?

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #23
                  Re: Asjalik? Libahunt

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  ?

                  no mida hekki sa skisod siin? tee mäng läbi ja kõigil on tore olla.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #24
                    Re: Asjalik? Libahunt

                    Ma võin teha aga ma mõtlesin seda, et see teema on nädal aega püsti olnud ja väga ei edene asi.

                    Ja sa pead ka võibolla out panema, kui interneti ei saa, niiet ma ei saa aru mida sa seletad siin üldse.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #25
                      Re: Asjalik? Libahunt

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Ma võin teha aga ma mõtlesin seda, et see teema on nädal aega püsti olnud ja väga ei edene asi.

                      Ja sa pead ka võibolla out panema, kui interneti ei saa, niiet ma ei saa aru mida sa seletad siin üldse.

                      seletan nii palju, et tahaks mängida. ma rääkisin selgelt. kui on seal net olemas, siis mängin.

                      väga loodan, et on.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #26
                        Re: Asjalik? Libahunt

                        ja üleüldse, ku-ku, võiksid sa ka onanismi lõpetada, käia õues, vaadata milline ilm on ja näha reaalselt ka neid tibisid kelle peale sa pihku paned ja omi pisvinne tuulutada. õpi elama. tõmmis.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #27
                          Re: Asjalik? Libahunt

                          see oli kõik armastusega öeldud.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #28
                            Re: Asjalik? Libahunt

                            <3

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #29
                              Re: Asjalik? Libahunt

                              möh?

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #30
                                Re: Asjalik? Libahunt

                                Geid imo

                                Comment

                                Working...