Re: Asjalik? Libahunt
sõidan homme hommikul v täna õhtul vormsile. kui seal on interneti võimalus olemas, siis olen in. kui ma homme kella 15.00-ks pole postitanud, siis mul ei ole seal netti.
sõidan homme hommikul v täna õhtul vormsile. kui seal on interneti võimalus olemas, siis olen in. kui ma homme kella 15.00-ks pole postitanud, siis mul ei ole seal netti.
Comment