Re: Bosside libahunt
Kuulõpu poole tööintervjuu Tallinnas ja kuik kõik hästi siis koheselt lahkun riigist.
Seega jamh.
Algselt postitas vapsik
Vaata postitust
Seega jamh.
Comment