Bosside libahunt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Bosside libahunt

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    eee ääärge mind hääletage v välja pakkuge :D Tean, et mõned leveldavad ka aga mu änglišš on väga halval tasemel. q_q teab lähemalt rääkida kui fail ma olen.
    Lähed ikka. See ongi hea, et ütled, et ei saa aru mitte midagi. Sul kohe alibi olemas ja peetakse nõrgaks mängijaks. Keegi enne finaali sind ei noki. Siis juba hilja.

    Visa, mine pane Eesti maailmakaardile!

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #17
      Re: Bosside libahunt

      yeeh, ma arvan ka, et lähed. nutad ja lähed. enamuse vastu ei saa.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #18
        Re: Bosside libahunt

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #19
          Re: Bosside libahunt

          q_q peaks minema

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #20
            Re: Bosside libahunt

            jmsnks69 - ga peaks kiirelt kontakti saama

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #21
              Re: Bosside libahunt

              q_q

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #22
                Re: Bosside libahunt

                Rääkisin just thingymaniga skypes, panin visa nime kirja.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #23
                  Re: Bosside libahunt

                  Visa, sulle saadeti mõned küsimused:

                  a) Could you summarize your strengths or your approach to the game in 2-3 sentences? Just a teaser, really.

                  b) What year did you start playing mafia?

                  c) Is there anything else that would be relevant to add to your bio for the game? Such as any mafia-related accolades (awards, nominations etc.), any significant experience with the game on other sites, any guides or strategic input that you’ve produced, any interesting stats on your game or something. If there isn’t, that’s not a problem at all.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #24
                    Re: Bosside libahunt

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #25
                      Re: Bosside libahunt

                      Sul two plus two kasutaja juba olemas või teed alles?

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #26
                        Re: Bosside libahunt

                        in

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #27
                          Re: Bosside libahunt

                          ära jonni nüüd visa. ma tegin reklaami juba sulle ning rahvas ootab juba sind

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #28
                            Re: Bosside libahunt

                            Mkm. Mul väga busy periood atm. Hostida saaksin aga mängida mitte.

                            Metsamüük/litsiäri/tablakate müük. Ausalt pole aega.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #29
                              Re: Bosside libahunt

                              Mäng hakkab 24ndal. Kas siis ka busy?

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #30
                                Re: Bosside libahunt

                                Visa mida sa põed aru ei saa, et trollivad vä.

                                Comment

                                Working...