Hiliseima libahundi mänguteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #76
    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    ärkasin just, lugesin läbi risti ja rohkem ei viitsi.

    ma ütleks sulle WOAT aga sa oled hunt sellepärast ei saa öelda
    Miks ma hunt?

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #77
      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

      Tra mida sa ajad ***** miks sa hunt.

      su sitased gifid ja debiilne minu push, et ma ei tee seercoverit.

      + randomizer randis su hundiks-

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #78
        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

        Algselt postitas overbet Vaata postitust
        kuku prolly not wolf
        BWG paneb readidega täiega võssa, aga samas kui vaadata ajalugu, siis standard villageplay. Tegelt ikka fine lynch candidate, kui villa, siis meh
        Algselt postitas overbet Vaata postitust
        Yup, mulle BWG lynch meeldib tegelt selle pärast ka, et imo ta ei ütleks mu avangu kohta villana, et see wolfy. Ma ei oska absull seletada seda, aga olles wolfchatis koos olnud ja mängust üksjagu rääkinud, siis mul selline tunne, et ta peaks seda roleneutraliks villana.

        BWG
        Võin overbet'i täna võtta.

        imo ainult howls ja struggle wolf postid.

        Aga siiski arvan, et sa oled wulf sest sa pushid mind reaalse sita pealt.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #79
          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

          overbet

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #80
            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

            Kuule ära räuska siin, sp keegi ei tulegi mängima enam.

            Tahad mängida või ei.

            Vaatame koos:

            su sitased gifid

            Selle readiga sa tahad öelda, et ma külana kunagi ei pane .gife ja alati hundina olen pannud, vms? Või mida sa täpsemalt öelda tahad.

            Ma siin foorumis palju mänginud niiet äkki siis leiad mängud, kus ma nt hundina olen gife pannud või siis külana pole pannud ja tõestad teistele, et mu gifide panek on wolfy vms?

            debiilne minu push, et ma ei tee seercoverit.

            Ma ei tea, pole minu arust debiilne. Vb ma kehv ww mängija. Eelmine mäng hundina sa ei teinud coverit, ma VB isegi mainisin seda, nt "hmm bwg ei tee coverit, weird" vms, KINDLASTI ma mõtlesin oma peas seda aga sul oli see lollakas spew.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #81
              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Kuule ära räuska siin, sp keegi ei tulegi mängima enam.

              Tahad mängida või ei.

              Vaatame koos:

              su sitased gifid

              Selle readiga sa tahad öelda, et ma külana kunagi ei pane .gife ja alati hundina olen pannud, vms? Või mida sa täpsemalt öelda tahad.

              Ma siin foorumis palju mänginud niiet äkki siis leiad mängud, kus ma nt hundina olen gife pannud või siis külana pole pannud ja tõestad teistele, et mu gifide panek on wolfy vms?

              debiilne minu push, et ma ei tee seercoverit.

              Ma ei tea, pole minu arust debiilne. Vb ma kehv ww mängija. Eelmine mäng hundina sa ei teinud coverit, ma VB isegi mainisin seda, nt "hmm bwg ei tee coverit, weird" vms, KINDLASTI ma mõtlesin oma peas seda aga sul oli see lollakas spew.
              didnt read

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #82
                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Aga siiski arvan, et sa oled wulf sest sa pushid mind reaalse sita pealt.
                Sa reaalselt pushid mind "lolz qq pani paar gifi" readi pealt.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #83
                  Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                  wowa otsi sub mulle

                  ma out.

                  peace

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #84
                    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                    blääd sa nahka teed bwg.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #85
                      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      wowa otsi sub mulle

                      ma out.

                      peace

                      Karupoeg vol 2

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #86
                        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                        Visa ja timz, mis teie read bwg kohta?

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #87
                          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                          kristjanlaas

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #88
                            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Visa ja timz, mis teie read bwg kohta?
                            Ta nii tilted, vist ühe korra hundina samamoodi tilted olnud aga rohkem endgames.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #89
                              Vote Count 1 to 88

                              Hääled seisuga post 1 kuni 88
                              Öö saabub 01:00:58 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              4 BlackWerewolfGenie Emma (7), overbet (3), q_q (27), LuuK (3)
                              1 KristjanLaas timz0333 (12)
                              1 Emma rahvavaenlane (10)
                              1 overbet BlackWerewolfGenie (15)
                              1 q_q VisaHing (5)
                              1 ei ole hääletanud KristjanLaas (2)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #90
                                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                                Kahjuks täna ei ole suuteline mängu kaasalahendama. BWG prolly küla muidu ja ma võtaks kellegi muu.

                                Comment

                                Working...