Hiliseima libahundi mänguteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #61
    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    kuku prolly not wolf
    BWG paneb readidega täiega võssa, aga samas kui vaadata ajalugu, siis standard villageplay. Tegelt ikka fine lynch candidate, kui villa, siis meh
    Hääleta bwg plz, ta pole seer coverit teinud.

    Ma võin otsida, et ta vähemalt 2x hundina pole seer coverit teinud aga külana teeb alati esimese asjana selle.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #62
      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

      Algselt postitas Emma Vaata postitust
      Tänks kuku ma ei muuda häält nüüd ära ka
      Mille pärast?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #63
        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

        Ma ütlesin disgusting, et sa mind hääletasid, kui valesti aru said.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #64
          Vote Count 1 to 62

          Hääled seisuga post 1 kuni 62
          Öö saabub 02:23:27 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          4 q_q Emma (3), timz0333 (8), VisaHing (4), BlackWerewolfGenie (8)
          2 BlackWerewolfGenie q_q (19), LuuK (3)
          1 Emma rahvavaenlane (10)
          2 ei ole hääletanud KristjanLaas (2), overbet (2)

          Comment

          • Emma
            Grinder
            • Mar 2013
            • 529

            #65
            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Disgusting.
            .

            Comment

            • Emma
              Grinder
              • Mar 2013
              • 529

              #66
              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

              OKEI

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #67
                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                Yup, mulle BWG lynch meeldib tegelt selle pärast ka, et imo ta ei ütleks mu avangu kohta villana, et see wolfy. Ma ei oska absull seletada seda, aga olles wolfchatis koos olnud ja mängust üksjagu rääkinud, siis mul selline tunne, et ta peaks seda roleneutraliks villana.

                BWG

                Comment

                • Emma
                  Grinder
                  • Mar 2013
                  • 529

                  #68
                  Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                  Mul on tegelt lifetilt, et praegu lampi jälle poole pealt mängu avastasin ja ei saa arvutisse ka paar päeva.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #69
                    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                    Emma võta hääl ära plz.

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #70
                      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Emma võta hääl ära plz.
                      Ok aga olgu see viimane kord, kui nii lihtsalt pääsed :D Bwg

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #71
                        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                        Emma sa repid wolfi imo.

                        Muttmutt palus hääle maha võtta aga sa insta hääletad kohe bwg mis tundub wolfy.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #72
                          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Emma sa repid wolfi imo.

                          Muttmutt palus hääle maha võtta aga sa insta hääletad kohe bwg mis tundub wolfy.
                          Sest bwg on hunt.

                          See on hundi tell, kui keegi, kes külana esimese asjana seer coveri teeb seda ei tee. Eelmine mäng bwg ei teinud ja oli hunt.

                          Bwg külana kohe:

                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          Ahhoi kõik külad ja non-külad.

                          Ma külaliige võibolla special power ka.

                          Kui ma olen seer siis n0 peek on flipmachine

                          aga see ainult siis kui ma olen. Ma tegelt pole.

                          VisaHing wulfib siin

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #73
                            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                            : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDD

                            Mine ***** kuku ma ei viitsi jaurama ka hakata.

                            Lynchige homme siis kuku ära, tolad.

                            : D tra kuidas kõik arvavad, et kuku on küla ja bwg on wulf kui kuku ainuke mängulahendamine on olnud, et BWG ei tee seercoverit ja on wulf.

                            : D : D oleks ta küla siis ta otsiks reaalseid hunte, kuna ta on siiski wulf siis tal ongi mingi "retardedread" ja peab pushima seda.

                            Naljakas, et pool küla nagu tainad järele jooksevad.

                            Overbeti viimane post on hundisem kui ta avang. : )

                            #yolo #out #pedekari :)

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #74
                              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDD

                              Mine ***** kuku ma ei viitsi jaurama ka hakata.

                              Lynchige homme siis kuku ära, tolad.

                              : D tra kuidas kõik arvavad, et kuku on küla ja bwg on wulf kui kuku ainuke mängulahendamine on olnud, et BWG ei tee seercoverit ja on wulf.

                              : D : D oleks ta küla siis ta otsiks reaalseid hunte, kuna ta on siiski wulf siis tal ongi mingi "retardedread" ja peab pushima seda.

                              Naljakas, et pool küla nagu tainad järele jooksevad.

                              Overbeti viimane post on hundisem kui ta avang. : )

                              #yolo #out #pedekari :)
                              On ikka v?

                              Loe teemat äkki.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #75
                                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                                ärkasin just, lugesin läbi risti ja rohkem ei viitsi.

                                ma ütleks sulle WOAT aga sa oled hunt sellepärast ei saa öelda

                                Comment

                                Working...