"vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #16
    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    Mängijad:
    q_q
    rahvavaenlane
    Emma
    KristjanLaas

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #17
      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

      oh, kes küll kõike seda aitaks kannatada ära?


      sina, ahv?

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #18
        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #19
          Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

          nii näljane näost, annaks vorsti!!!!

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #20
            Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Mängijad:
            q_q
            rahvavaenlane
            Emma
            KristjanLaas
            kes sind mängu võttis?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #21
              Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

              Kuulete v, me mängime nii, et ööd pole.

              Wowa seletab kuidas see käib.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #22
                Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Kuulete v, me mängime nii, et ööd pole.

                Wowa seletab kuidas see käib.

                ma ei tahagi teada

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #23
                  Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                  keegi ei taha teada

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #24
                    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                    sinu puhul kinlasti mitte

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #25
                      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                      eriti kui see wowaga seotud on

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #26
                        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                        Caring strangers gave up their jackets, jumpers and scarves to help a young boy freezing at a bus stop as part of a hidden camera social experiment.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #27
                          Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          Mängijad:
                          q_q
                          rahvavaenlane
                          Emma

                          Elite lineup so far, annaks nüüd jumal, et neid närvihaigeid ei tuleks.
                          Sinu kiuste, in! :)

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #28
                            Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Kuulete v, me mängime nii, et ööd pole.

                            Wowa seletab kuidas see käib.
                            Ütleme, kell 9 lööme mängu käima, siis kell 21:00 ajaks otsustatakse votede näol ära lynch. Teema ei sulgu, mängijad räägivad edasi ning selle kestel teeb moderaator lynchi teatavaks. Hundid saadavad öise tapmise 6h jooksul peale lynchi ja see tehakse koheselt teemas teatavaks. Külatark saadab peeki 6h jooksul ja saab vastuse siis kui 6h lynchis möödas.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #29
                              Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                              Nii olen mina seda mängitamas näinud.

                              EDIT// Aga ilmselgetel põhjustel ise toimiks nii, et huntide öökilli teadustad koheselt kui oled külatargale saatnud tema peekitud mängija rolli.
                              Last edited by WowAwiAA; 20.02.14, 06:41.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #30
                                Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...