Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!
Mina näiteks lisahäält ei tahagi, sest ei usalda enda reade nii palju. Visa miks ma hunt? Suht nõme nii küsida, aga sa teed seda ise ka, nii et räägi mulle
Mina näiteks lisahäält ei tahagi, sest ei usalda enda reade nii palju. Visa miks ma hunt? Suht nõme nii küsida, aga sa teed seda ise ka, nii et räägi mulle

Comment