VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #886
    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    MODNOTE
    Fuck off ranka ja visahing ausalt ka. visahing peaks üldse bani saama siin mängus sellise omavoli eest. Aga kuna ranka on vastutaja, siis ma visale anda ei saa.

    Sellepärast ma kustutasingi need postid ära, et see võib tekitada mõttetut segadust, reade ja ebaloogilist järeldust asja põhjal, MIS EI OLE GAME RELATED.

    SEEGA Kuna minu arvates tegeletakse siin postide analüüsimisega, mis ei tohiks olla nähtavad ning see tekitab [B]valedele alustele põhinevaid järeldusi, mistõttu on raskendatud ühe mängija olukord, siis pean vajalikuks öelda, et BWG tõesti ei saanud tol hetkel pm.

    see post oli see, mis mängu ära rikkus.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #887
      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

      k ma srsly out siit teemast..

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #888
        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

        Mängu rikkus ära üldse see, et sa Codecci'l ja Alaska'l end pagassi lasid toppida blät.

        Lol Visa kui arvasid, et mind riivas see siis ei riivanud ka mitte. Mulle meeldis mäng - oli eriline.

        Comment

        • Emma
          Grinder
          • Mar 2013
          • 529

          #889
          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

          Enne, kui perse läks, oli norm mäng ju tegelt :)

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #890
            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

            vägagi

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #891
              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              IMO kui nalja tahad teha, siis parem mängi ise. Pmst peaks olema nagu jalkamängu kohtunik, keda on võimalikult vähe pildil. Ei ole vaja, et keegi mode naljade ja muu sellise põhjal mingeid reade hakkaks tegema ning on ka oht, et ei võeta Sind väga tõsiselt kui mingi asi valesti on. Pluss võib teistele halba eeskuju anda. Isegi kui Sina ei spewi mingit infot välja, siis keegi teine võib niimoodi naljatades midagi ära anda.
              arvan, et see oli pigem mulle kui visahingele mõeldud.

              Aga vapsik, ma olen sinuga sellesmõttes päri, et ma saan aru su vaatepunktist. Siiski seal on teatud "aga". Nimelt ma olen mina, karupoeg. Like it or not, aga see oli 100% obv (pärast mu varasemaid hoste), et sellise stiiliga ma hosti. Üllatavalt kiiresti aga täitus player list.

              Ma arvan, et tegelikult oleks asi üsna hästi välja kukkunud, kui ranka ei oleks undeletenud neid poste. Ja ma siiralt arvan, et see ei ole ka Visa süü, sest tema andis teada sellest qb-le, kes omakorda rankale. Vähemalt nii ma sain aru.

              Ranka selgitus privas oli ka loogiline (selleks oli: "võeti ühendust, et votecounter ei tööta, sest paar posti deletetud - seega paluti undeleteda"). Samas seda ei saa aksepteerida, sest see on kõige hullem reeglite rikkumine üldse. EOD on fakt see, et ma ei kustutaks enda posti (veel hullem, keelduks nende taastamisest), olukorras, kus see võib mõjutada mängu.

              Ja outcome oligi täpselt see, millepärast ma need postid ka kustutasin - ehk siis mängu analüüsimine infost, mis ei ole game related. Üritasingi seda mitu korda päästa kuid see ei õnnestunud. Ja sellepärast läks see asi perse, mitte minu naljade vms pärast. Seega jään siiski arvamusele, et antud mäng oleks enamjaolt õnnestunud kui ranka actionit ei oleks toimunud. Ja mind süüdistada olukorras, kus alginfo (KP on rigged mod) on eeldatav, on mõttetu.

              Osalemine mängust, kus by default oli teada KP style, oli vabatahtlik.
              Last edited by karupoeg; 29.01.14, 22:14.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #892
                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                nõus, aga so - so.

                Ma leian, et teatud entertainment value on suhteliselt hea, hoiab mängu huvitavana nii mängijatele kui modile. Iseasi on see, kas mina olen õige vend sellisel viisil seda läbi viima - arvatavasti ei ole. Aga siiski ma arvan, et ka ma suutsin osades kohtades asja huvitavaks teha. Teise poolega keerasin jällegi perse.

                + kui mängijad nagunii suhtuvad teatud viisil, kus heidetakse nalja (enamasti loodetavasti heatahtlikult) minu modimise üle jne, siis ma ei näe pointi mingi timexi lõustaga siin istuda ja tuimalt votecounterit toppida. Nalja peab saama ja ma arvan, et hundi chatis oli vähemalt entertainment valuet küllaga. Samamoodi ka eelmine kord.

                2) enamjaolt need "karjumised" olnud sõbralikud. See mäng ajas jah totaalselt tilti,et 2 mängijat võtavad omavahel õiguse hakata minu kustutatud poste editima ja avama ning siis mind selles süüdistama. Sealjuures jääb neil endal õigust ka veel üle (VisaHing).

                3) mis puudutab fabulousi juttu, siis q_q vastust võib ignoda. Fabil on õigus. Enamus analüüsist tehakse stiilis "WW3 oli ka selline olukord nüüd lockclear". Ainukene, kes siin nii ei mõtle on senimaani olnud tolmuahv ning q_q (no offence to others).

                Ja tõesti on endal ka no fucks given mängu suhtes, kui terve read minu suunas on iga mäng nt olnud : "kui karupoeg on endgame sees, siis ta on hunt". Viimastes mängudes ma muidugi tola olnud ja seda tõenäosust vähendanud.

                kle sina ahv, kes sa q_q-sse nii armunud oled ja ei suuda ära oodata kuni 17+ inimest mängu tuleb, nosi veidi oksiidset põdrasammalt kuskil põhjalas. kuradi ahv.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #893
                  Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  kle sina ahv, kes sa q_q-sse nii armunud oled ja ei suuda ära oodata kuni 17+ inimest mängu tuleb, nosi veidi oksiidset põdrasammalt kuskil põhjalas. kuradi ahv.
                  :D

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #894
                    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    kle sina ahv, kes sa q_q-sse nii armunud oled ja ei suuda ära oodata kuni 17+ inimest mängu tuleb, nosi veidi oksiidset põdrasammalt kuskil põhjalas. kuradi ahv.
                    Nüüd teada kelle gimmick mängust välja jäi.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #895
                      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Nüüd teada kelle gimmick mängust välja jäi.

                      leiutasid jalgratta? see oli juba ammu kõigile teada peale sinu.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #896
                        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        Nüüd teada kelle gimmick mängust välja jäi.
                        lihtsalt kuna mul oli kokkulepe, et saan hundi rolli endale, siis, et sa mind esimesel päeval ära ei tapaks, anti mulle veic edumaad sinu ees

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #897
                          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          leiutasid jalgratta? see oli juba ammu kõigile teada peale sinu.

                          vähemalt lubati alguses anda, aga nüüd jäi nagu jäi. fakk

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #898
                            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                            Fair enough.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #899
                              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Fair enough.

                              minu meelest on asjad nagu suht ******, üritad libakontot teha, hakatakse näkku panema, üritad kellegilt naist üle lüüa, pannakse võlla. no ja mis moodi sa nii siis wolfi mängid nagu normaalselt?

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #900
                                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                                heh kesse kavalpea mind visahingeks pidas?

                                Comment

                                Working...