VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #871
    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ma ütlesin sulle juba alguses, et lase need 2 posti, mis kustutasid taastada kellegi poolt. Su vastus oli, et: '' votecounter töötab ka ilma nende postideta ilusti '' . Ma ütlesin sulle, et '' Ta ei hakka tööle trust me '' Edasi oli suht savi juba. Siis kui juba päev otsa polnud votecounti tuletasin sulle uuesti meelde. Taaskord vaidlesid vastu, et votecounter hakkab tööle. PMisin ka sulle.

    Siis üks hetk tuli su poolt juba postitus: '' Votecount ei hakka tööle, jookseb kohe kokku '' Peale seda vaidlesid uuesti vastu kui ma sulle ütlesin, et asi on neis 2es postis.

    Siis viskas kopa ette mul. Kuna ma pole ühenduses ühegi mode-adminiga skype teel, siis võtsin lambika ettejuhtuva ehk Gbjohn kellele viskasin PMi, et ta saadaks mõnele modele kes tal skypes on kirja, et need 2 posti taastada.

    Kust ma teadsin, et need 2 sisaldavad sul mingeid liste.

    Edasi sa tead juba ise.

    Eht lohv imo ikka, kes võtab siukse vastutuse ja laseb rahval 2 päeva tühja postitada ja keerab mängu *****.
    IMO kui nalja tahad teha, siis parem mängi ise. Pmst peaks olema nagu jalkamängu kohtunik, keda on võimalikult vähe pildil. Ei ole vaja, et keegi mode naljade ja muu sellise põhjal mingeid reade hakkaks tegema ning on ka oht, et ei võeta Sind väga tõsiselt kui mingi asi valesti on. Pluss võib teistele halba eeskuju anda. Isegi kui Sina ei spewi mingit infot välja, siis keegi teine võib niimoodi naljatades midagi ära anda.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #872
      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

      Vbla on kõigil parem väike break võta ning millalgi veebruari keskel võiks mõne suurema mängu korraldada. Ma saaks rollidega aidata, aga põhiboss olla ei saaks. Kui lencil või kellelgi teisel aega üle aru võiks kahe peale midagi korraldada.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #873
        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        IMO kui nalja tahad teha, siis parem mängi ise. Pmst peaks olema nagu jalkamängu kohtunik, keda on võimalikult vähe pildil. Ei ole vaja, et keegi mode naljade ja muu sellise põhjal mingeid reade hakkaks tegema ning on ka oht, et ei võeta Sind väga tõsiselt kui mingi asi valesti on. Pluss võib teistele halba eeskuju anda. Isegi kui Sina ei spewi mingit infot välja, siis keegi teine võib niimoodi naljatades midagi ära anda.
        Liiga tõsiselt võtad, ma võrdleks karupoja mänge 2p2 dragon balliga. Ma mängisingi db2 game modi pärast ainult.

        Kõik teadsid kuidas karupoeg host on niiet tagant järgi liitujatel vinguda ei tasu.

        Isegi mäng oli täielik fail siis 2 days well spent in my book ja kaebusi pole, was fun.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #874
          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

          Kes võitsid?

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #875
            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

            Kõik v.a. kuku

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #876
              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

              normal host oli.

              Ärge pirtsutage : D teeme uue mängu parem.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #877
                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                Meil on semiviik.

                Keegi ei võitnud tegelt aga hundid on Overbet, wowa ja karupoeg.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #878
                  Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Kes hundid olid?

                  qq ma tulen sinuga poh yolo kui oledki hunt worst game ever for sure!
                  HUNDID: Overbet, WowAwiAA, BlackWerewolfGenie

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #879
                    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                    IMO kui nalja tahad teha, siis parem mängi ise. Pmst peaks olema nagu jalkamängu kohtunik, keda on võimalikult vähe pildil. Ei ole vaja, et keegi mode naljade ja muu sellise põhjal mingeid reade hakkaks tegema ning on ka oht, et ei võeta Sind väga tõsiselt kui mingi asi valesti on. Pluss võib teistele halba eeskuju anda. Isegi kui Sina ei spewi mingit infot välja, siis keegi teine võib niimoodi naljatades midagi ära anda.
                    wut???

                    ---

                    Sa saad minust ikka väga valesti aru. Mind ei kottinud nende postide sisu absoluutselt.
                    Ma tõin sulle postid välja, kus ma palusin et Karupoeg võtaks ette midagi nende postidega ja paneks vc tööle.

                    Ta ei võtnud, seega võtsin ise.

                    Tegelt ma quitisin juba 2013 ww aga vägisi pandi listi seega vaatasin, et OK teeb aga siis. Niivõrd teemakohane hundumäng ka ju. Aidake päästa Pagassi-Visa.
                    Aga nüüd forsure olen quited. Eks näed ise, et mind enam ei kohta siin :)

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #880
                      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      wut???

                      ---

                      Sa saad minust ikka väga valesti aru. Mind ei kottinud nende postide sisu absoluutselt.
                      Ma tõin sulle postid välja, kus ma palusin et Karupoeg võtaks ette midagi nende postidega ja paneks vc tööle.

                      Ta ei võtnud, seega võtsin ise.

                      Tegelt ma quitisin juba 2013 ww aga vägisi pandi listi seega vaatasin, et OK teeb aga siis. Niivõrd teemakohane hundumäng ka ju. Aidake päästa Pagassi-Visa.
                      Aga nüüd forsure olen quited. Eks näed ise, et mind enam ei kohta siin :)
                      VisaHing

                      Sa olid ainuke seljuhul kes ei saanud aru, et karupoeg ei taha poste tagasi tuua.

                      Sa üritad nagu rääkida, et sa ei teinud mdiagi valesti. Tegid küll tra, no mis asja karupoeg saaks ise rankale kirjutada skaibis, et jou taasta mu postid.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #881
                        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                        Kuna ta seda ei tee ju siis postidega midagi valesti.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #882
                          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          Kuna ta seda ei tee ju siis postidega midagi valesti.
                          Kas Ranka on ainuke mode/admin siin foorumis v? Hosti töö on hostida ja probleemile kiire lahendus leida, mitte sügada kotte nurgas.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #883
                            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                            and jez ban me kui see riivas kellegi tundeid.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #884
                              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                              Ja see list ei olnud ju enam probleemiks. See oli kõigile nähtaval ja sealt ei olnud võimalik midagi välja lugeda.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #885
                                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                wut???

                                ---

                                Sa saad minust ikka väga valesti aru. Mind ei kottinud nende postide sisu absoluutselt.
                                Ma tõin sulle postid välja, kus ma palusin et Karupoeg võtaks ette midagi nende postidega ja paneks vc tööle.

                                Ta ei võtnud, seega võtsin ise.

                                Tegelt ma quitisin juba 2013 ww aga vägisi pandi listi seega vaatasin, et OK teeb aga siis. Niivõrd teemakohane hundumäng ka ju. Aidake päästa Pagassi-Visa.
                                Aga nüüd forsure olen quited. Eks näed ise, et mind enam ei kohta siin :)
                                Sa saad minust valesti aru. Mind ei koti see, mis Sind kotib.

                                Comment

                                Working...