Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!
IMO kui nalja tahad teha, siis parem mängi ise. Pmst peaks olema nagu jalkamängu kohtunik, keda on võimalikult vähe pildil. Ei ole vaja, et keegi mode naljade ja muu sellise põhjal mingeid reade hakkaks tegema ning on ka oht, et ei võeta Sind väga tõsiselt kui mingi asi valesti on. Pluss võib teistele halba eeskuju anda. Isegi kui Sina ei spewi mingit infot välja, siis keegi teine võib niimoodi naljatades midagi ära anda.
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Comment