Re: Werewolf 21 mänguteema!
lol see on omavaheline bs ajamine igas rollis ja reaalselt iga mäng olen seda vist teinud enda lõbustamiseks. Palun tühistame eelmiste mängude tulemused ka + mõlemad teavad, et see kõik on mänguväline ju.
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Comment