Re: Werewolf 21 mänguteema!
ma lähen nüüd jõulukinke vaatama ning õhtul lõunakeskuses hokivõistlus ka. Kuna nutitelefoni ei ole, siis afk kuskil 11ni.
ma lähen nüüd jõulukinke vaatama ning õhtul lõunakeskuses hokivõistlus ka. Kuna nutitelefoni ei ole, siis afk kuskil 11ni.
Comment