Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!
Hommik.
Ma arvan, et minu clearijate seas on üks hunt. Imo standard fishise mängija mõtlemise peale mängimine, et kuna ta mind clearib ja ma küla, siis ma peaks arvama, et ka ta küla. Pakun et Wowa sest eelmine mäng oli tema idee just panustada selle peale, et ma võimalikult lolli mulje jätaks endast.
Hommik.
Ma arvan, et minu clearijate seas on üks hunt. Imo standard fishise mängija mõtlemise peale mängimine, et kuna ta mind clearib ja ma küla, siis ma peaks arvama, et ka ta küla. Pakun et Wowa sest eelmine mäng oli tema idee just panustada selle peale, et ma võimalikult lolli mulje jätaks endast.
Comment