Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Emma
    Grinder
    • Mar 2013
    • 529

    #91
    Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

    Hommik.

    Ma arvan, et minu clearijate seas on üks hunt. Imo standard fishise mängija mõtlemise peale mängimine, et kuna ta mind clearib ja ma küla, siis ma peaks arvama, et ka ta küla. Pakun et Wowa sest eelmine mäng oli tema idee just panustada selle peale, et ma võimalikult lolli mulje jätaks endast.

    Comment

    • Emma
      Grinder
      • Mar 2013
      • 529

      #92
      Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

      Väike OT ka, et teisel hundil mugavam teemasse siseneda oleks vms. Iga kuradi hommik saan bussikas mutikeste käest möliseda, et suitsu teen. What do? Üle hakkab viskama

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #93
        Vote Count 3 to 92

        Hääled seisuga post 3 kuni 92
        Öö saabub 12:00:36 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        1 q_q WowAwiAA (21)
        1 BlackWerewolfGenie q_q (43)
        1 WowAwiAA Emma (9)
        1 unvote BlackWerewolfGenie (9)
        5 ei ole hääletanud timz0333 (7), yolpa (0), overbet (0), LuuK (0), KristjanLaas (0)

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #94
          Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

          Külad:

          qq
          timz
          emma

          50/50

          wow
          bwg

          Mõlemad sinised on head peekid for sure.

          qq täna sünnal, aga suht kindel, et suurest sõltuvusest on siiski more than active.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #95
            Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Pohui hääletan bwg

            Need postid liiga pehmed:





            Ja bwg pigem aggressivne ning ma tean, et ta üks post läks juba tilti aga võib fakeda seda, sest minu arust 2p2 turbodes on öeldud: bwg külana läheb kergelt tilti.

            Vb isegi karupoeg ütles seda kuskil teemas, vb skypes, ei mäleta.
            What. q_q

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #96
              Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Külad:

              qq
              timz
              emma

              50/50

              wow
              bwg

              Mõlemad sinised on head peekid for sure.

              qq täna sünnal, aga suht kindel, et suurest sõltuvusest on siiski more than active.
              Olen nõus, et mina või wowa head peekid.

              Aga timz me võime sinuga ka arutada, miks ma tundun sulle hundine? Mul pole midagi varjata, karta ka pole aga ei ole hea mängu alustada kui suht kindlad külad kohe BWG'd pigem hundiks peavad... Huntidele tehakse mäng liiga kergeks ära.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #97
                Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                Plz lõpetage lamp qq hääletamine kui sellel mingi sügavam tagamõte pole.


                Bwg. Ei sa ei tudnu hundine, lihtsalt coinflip ja mina käin siin mängus suurest osast nii nagu diktaator ette näeb. Kui diktatator väljas või osutub vaenlaseks teen omad korrektuurid

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #98
                  Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                  Hea post BWG.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #99
                    Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                    Mu sisetunne ütleb, et siin mängus tuleb täna vähemalt 1 modkill :/

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #100
                      Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                      Wat miks

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #101
                        Vote Count 3 to 100

                        Hääled seisuga post 3 kuni 100
                        Öö saabub 8:03:41 pärast

                        ---
                        Hääli Lynch Hääletajad
                        2 q_q BlackWerewolfGenie (11), WowAwiAA (21)
                        1 BlackWerewolfGenie q_q (43)
                        1 WowAwiAA Emma (10)
                        5 ei ole hääletanud yolpa (0), overbet (0), timz0333 (11), KristjanLaas (0), LuuK (0)

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #102
                          Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Emma Vaata postitust
                          Wat miks
                          Nii kaua on regamisteema olnud ja ntx ma ei tea kunas klaas või luuk viimati active oli. suur tõenäosus, et mõni on ära unustanud, et üldse regas. Kui just mailboxi ei tule teade, et sul on uus PM prode foorumis ntx.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #103
                            Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                            ******************
                            Day 1 kedagi modkillima ei hakka 0postimise pärast aga siiski loodame aktiivsust.
                            ******************

                            Comment

                            • Emma
                              Grinder
                              • Mar 2013
                              • 529

                              #104
                              Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                              Loodaks neilt ka aktiivsust, kes teavad, et mäng käib. Õhtul hakkate jäkke alles paugutama jah? Mul tööl siis kõige kiirem action just.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #105
                                Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Emma Vaata postitust
                                Hommik.

                                Ma arvan, et minu clearijate seas on üks hunt. Imo standard fishise mängija mõtlemise peale mängimine, et kuna ta mind clearib ja ma küla, siis ma peaks arvama, et ka ta küla. Pakun et Wowa sest eelmine mäng oli tema idee just panustada selle peale, et ma võimalikult lolli mulje jätaks endast.
                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                Mängijate nimekiri:

                                BlackWerewolfGenie‎
                                Emma - küla
                                KristjanLaas
                                Luuk
                                Overbet
                                q_q

                                timz0333 - küla
                                WowAwiAA
                                Yolpa


                                Räägi lähemalt kuis just minu peale ära parkimine 0 voteritest kõige paremini eesmärki täidab?
                                :D Näen, et seda juba 2 korda valesti mõistetud. Tõin player listi välja, et küsida q_q'lt kuidas kõigi nende 0 posterite seast just mina parim hääl pidin olema - märkisin seal q_q 2 küla readi.

                                Comment

                                Working...