Re: WW #19 Game thread
Lol Visa sul BWG-Sündroom see mäng niikuinii.
Võitsin meie lahingu Visaga, kuna ilmselgelt leveldasin mina Bruce Willis'e hetkel ära. :)
Lol Visa sul BWG-Sündroom see mäng niikuinii.
Võitsin meie lahingu Visaga, kuna ilmselgelt leveldasin mina Bruce Willis'e hetkel ära. :)
Comment