WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #466
    Re: WW #19 Game thread

    Lol Visa sul BWG-Sündroom see mäng niikuinii.


    Võitsin meie lahingu Visaga, kuna ilmselgelt leveldasin mina Bruce Willis'e hetkel ära. :)

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #467
      Re: WW #19 Game thread

      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
      Lol Visa sul BWG-Sündroom see mäng niikuinii.


      Võitsin meie lahingu Visaga, kuna ilmselgelt leveldasin mina Bruce Willis'e hetkel ära. :)
      Kuidas sa leveldasid. Said surma n1 ju :(

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #468
        Re: WW #19 Game thread

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Kuidas sa leveldasid. Said surma n1 ju :(
        Ei olnud BWG sündroomi. Riidid olid paigas ja tegin kõik, et need läbi suruda. Pohh, et Yolpaga sai väga mööda pandud :D.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #469
          Re: WW #19 Game thread

          Teine hunt ei olnud confirmed ju, kuidas mäng wowaga läbi sai?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #470
            Re: WW #19 Game thread

            ilmselt jäi märkamata siis miskit. wp

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #471
              Re: WW #19 Game thread

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Teine hunt ei olnud confirmed ju, kuidas mäng wowaga läbi sai?
              Chatis oli mingi pang olnud ja Emma oli suht confirmed hunt peale seda kui majorty lynchiga WoW läks.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #472
                Re: WW #19 Game thread

                Level: kuku kirjutatud üldchati tekst

                n1 kill - win, kuna wowa arvas vähemalt 5'st postist, et ma KT.

                BWG sündrom: Ei ole pohhui, et yolpaga mööda panid see ongi BWG-sündroom ja kui sa seda surusid siis huntidel oli täpselt sama mõte peas. Külade kohta ei oska öelda aga neil pole liste ka.

                Visa no see olekski väga imelik kui sul F5 oleks riidid paigast ja sul on teada, et sa KT, üks küla, üks hunt.


                /thread

                e: "Aga bwg sündroom lööb kõigil välja kuna tahetakse FPS respect'i saada" kuku

                Tavaliselt failitakse, mina kõige rohkem aga mult on see geen alguse saanud. :)
                Last edited by BlackWerewolfGenie; 03.12.13, 15:09.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #473
                  Re: WW #19 Game thread

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Teine hunt ei olnud confirmed ju, kuidas mäng wowaga läbi sai?
                  Loe chati, ma spewisin Emma hunt kogemata ja selle peale ta otsustas alla anda, sest pole võimalust võita enam kuidagi.

                  My bad.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #474
                    Re: WW #19 Game thread

                    Village oleks ilma selle chatita ka võitnud, Emma lynch oli lukku pandud basically F5 lõpus.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #475
                      Re: WW #19 Game thread

                      Elas isa koos kolme pojaga ja pidas talu.
                      Ühel hommikul tuleb erutatud isa tuppa ja teatab, et öösel on keegi lurjus nende lehma ära varastanud!
                      Noorem poeg ütleb sellepeale: “Kui lurjus, siis järelikult oli lühikest kasvu.”
                      Keskmine vend toetab: “Kui lühikest kasvu, siis oli järelikult Malinovkast.”
                      Ja vanem vend lõpetab: “Kui oli Malinovkast, siis järelikult oli see Vasja-Kõõrdsilm”
                      Lähevad kambaga Malinovkasse, annavad Vasjale kõva keretäie, aga mees neile lehma tagasi ei anna.
                      Ütleb, et tema ei tea asjast midagi.
                      Tirivad siis Vasja-Kõõrdsilma kohtusse.
                      Ütlevad kohtunikule, et andsid Vasjale kere peale, aga see lurjus ei anna neile ikkagi lehma tagasi!
                      Kohtunik küsib: “Miks te arvate, et see oli just Vasja-Kõõrdsilm, kes teie lehma tuuri pani?”
                      Isa alustab: “See on ju täiesti loogiline. Varastas lehma – järelikult on lurjus.”
                      Noorem poeg: “Ja kui on lurjus, siis järelikult on ka lühikest kasvu.”
                      Keskmine vend lisab: “Ja kui on lühikest kasvu, siis on järelikult Malinovkast.”
                      Vanem vend võtab jutu kokku: “Ja kui on Malinovkast, siis kes see muu ikka olla saab, kui Vasja-Kõõrdsilm?!”
                      Kohtunik võtab sellepeale laua alt ühe musta karbi ja küsib: “Öelge, mis mul siin selle karbi sees on?”
                      “Karp on kandiline, järelikult…” alustab isa.
                      “…on karbi sees midagi ümmargust,” jätkab noorem poeg.
                      “Kui on midagi ümmargust, siis on järelikult oranž,” ütleb keskmine poeg.
                      “No ja kui on oranž, siis on kindlasti apelsin!” lõpetab vanem poeg.
                      “Tead, Vasja,” ütleb kohtunik mõtlikult, võttes samal ajal karbist välja apelsini, “ma arvan, et on targem kui sa neile lehma tagasi annad…”




                      vot nii peab libahunti mängima.



                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #476
                        Re: WW #19 Game thread

                        täpselt nii visa mängu ära lahendaski

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #477
                          Re: WW #19 Game thread

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          täpselt nii visa mängu ära lahendaski
                          '' To catch a wolf you must first become a wolf '' Visa Hing ( Võru )

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #478
                            Re: WW #19 Game thread

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            "kunagi ära ütle, et sa hunt oled" - wowa
                            Hmmm?

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #479
                              Re: WW #19 Game thread

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              '' To catch a wolf you must first become a wolf '' Visa Hing ( Võru )
                              Btw Visa, by default olid sa väga hundine - obv ma ei recallinud too moment, et sa just Kongo ahvina wolfmängu lõpetasid :D. Seega see mäng olid sa pmslt lock.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #480
                                Re: WW #19 Game thread

                                :D

                                Comment

                                Working...