WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #376
    Re: WW #19 Game thread

    sütti tont

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #377
      Re: WW #19 Game thread

      *********SURNUD VISA HINGE TESTAMENT( loe: Not so Die Hard anymore )***********

      Bluffisin ://

      Tegelikult on asjalood nii, et see, et ma KülaTark olen. On õige. Ei olnud fake claim. Ainuke, mis fake oli, oli Yolpa peek.
      Tegelikult ma Yolpat ei ole peekinud vaid night 2 peek oli hoopis Overbet. Overbet sellepärast, et kuna ta pushis Rankat, kes tundus
      olevat küla mulle. Samuti tahtsin teada, kas saan teda usaldada või mtite, kuna tundus arukas mängija. Night1 random peek oli
      KristjanLaas, kes siis küla.
      Miks hakkasin Yolpat pushima ja miks ta mulle hundine tundus?
      Day1 viskas listi kus olid pmst nii minuarvats külad kui ka peeked külad + teised tema postid, mida ei hakka siin välja tooma. Tundus, et see push ei pruugi läbi minna ja see, et ma KT olen oli vist suht ilmselge
      paljudele. Postitasin liiga palju ja nõudsin igast liste :D.( loe: läks pappama ) Liiga KT-lik käitumine mu poolt. Öösel oleks nagunii surma saanud ja esmaspäeval enam mul aega poleks
      online olnud. Seega riski peale minek, et ehk YOLPA on hunt ja teine WoW. Äärmisel juhul Emma. Tahtsin ka näha Yolpa reaktsiooni selle peale:
      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      sa tahad, et ma ütleksin, et ma küla? ma ei kujuta ette kah, obv ajad sitta ju:D

      jumala närvi ajab see seinaga rääkimine juba
      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      igatahes, minu mõsitus on otsas, see idioot on suutnud mu kell 12 õhtul enne homme hommikust eksamit nii endast välja viia oma sisutühja aruteluga siin. igatahes ma lähen magama, ilmselt ei ärka ka hommikul varem üleski, kuna siin on piisavalt materjali mille põhjal teised oma otsuse saaksid teha.

      VisaHing
      :D Peaks nagu ikkagi olema suht kindel wolfi.


      Õige list hetkel selline:

      BlackWerewolfGenie- küla ( dead )
      KristjanLaas - küla ( no1 random peeked )
      overbet - küla ( no2 peeked )
      ranka - küla ( dead )
      VisaHing - külatark ( dead )
      Emma - wow arvates küla, mu arvates tiba kahtlane
      WowAwiAA -peaks olema teine hunt
      yolpa - arvan, et hunt
      timz0333 - no teeme nii et küla. Kandidaat nr2 kui Wow pole hunt.


      Sry, I fucked up :// :** :( Kui Yolpa oli küla, siis ootan sõimu sõnumeid.

      ***********************************************

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #378
        Re: WW #19 Game thread

        YOLPA

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #379
          Re: WW #19 Game thread

          Mängija yolpa on üles poodud, ta oli tavaline külaelanik.

          Päev algab 4:00, enne seda saatke öökäigud.

          ON ÖÖ!

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #380
            Re: WW #19 Game thread

            Hundid tapsid öösel mängija KristjanLaas, ta oli tavaline külaelanik.

            Elus mängijad:
            Emma
            overbet
            timz0333
            VisaHing
            WowAwiAA

            Täna kehtib majority lynch! Hääled on lukus ehk hääletada saab ainult ühe korra!

            Unvoteida ega hääli muuta ei saa!

            Kui häälteenamus on saavutatud siis saabub koheselt öö ja mängijad peavad lõpetama postitamise ja ootama mängujuhi saabumist. Erandiks on üks post -- kui mängija arvab, et hääleenamus on saavutatud siis võib boldis kirjas kirjutata "ON ÖÖ!", et anda teistele mängijatele märku.

            ON PÄEV!

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #381
              Vote Count 380 to 380

              ^_^
              Last edited by q_q; 02.12.13, 02:04. Põhjus: Misclick

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #382
                Vote Count 380 to 380

                Hääled seisuga post 380 kuni 380
                Öö saabub 17:57:03 pärast

                ---
                Hääli Lynch Hääletajad
                5 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), VisaHing (0), timz0333 (0), Emma (0), overbet (0)
                Caution! Votes today are locked in. No vote changing or unvoting today.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #383
                  Re: WW #19 Game thread

                  irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.... Isegi Q_Q naeris antud olukorra peale.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #384
                    Re: WW #19 Game thread

                    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                    kuule ime kotte tont, sa oled ikka täielik värdijas, kõigepealt oled sa terve mängu peale kõrge kaarega kusenud, pole vahet mis rollis oled. ja nüüd on veel uhkust üle kah.
                    Tuleks siiski ennast talitseda. Selline käitumine rikub mängu ilmet ja ei kutsu uusi mängijaid kes võivad threadi sirvida.

                    Täna olen tööl ja olenevalt päevast olen kindlasti rohkem kohal kui d1/2.

                    Visahing mida kostad nüüd? kes su eilne peek oli?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #385
                      Re: Vote Count 380 to 380

                      Kirjutan lühidalt, kuna ma lähen kohe Võru-Tallinn-Võru tripile ja õhtul minult erilist aktiivsust oodata ei ole.

                      Loodan, et annate andeks siis selle bs, mis eile toimus. Miks mind jäeti ellu: Ma olen super hea tankist tänaseks ja hundid vist tõesti ei usu, et ma olen KülaTark. Tegelikult olen küll. Lugege mu 22:00 post läbi.

                      Overbet sa oled ainuke mängija, keda usaldada saan. Mu täna öine peek oli WoW ja tema on hunt. Saan aru kui sa ei usu mind ja teised külad samuti. Sest sai mäng tõesti pekki keeratud.

                      Overbet su töö välja nuputada, kellega WoW koos võiks olla. Minu arvates on see siiski Emma vaadates tema poste.

                      btw. kui täna minu lynchite, siis gg ja pahane ei ole, sest ma ka ei uskuks praeguses olukorras, et VisaHing on külatark.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #386
                        Re: Vote Count 380 to 380

                        pregame peek oli KristjanLaas, no1 peek oli Overbet, no2 peek oli WoW.

                        Kristjanlaas küla nagu eilegi öeldud
                        Overbet küla
                        WoW hunt.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #387
                          Re: Vote Count 380 to 380

                          On mis on KT peaks täna kindlasti välja tulema aga ära tee seda liiga vara ega liiga hilja palun.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #388
                            Re: Vote Count 380 to 380

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            On mis on KT peaks täna kindlasti välja tulema aga ära tee seda liiga vara ega liiga hilja palun.
                            Mina olengi KT ju. Ma tulin juba välja. :S

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #389
                              Re: Vote Count 380 to 380

                              Küsige nüüd endalt. Kas ma teeks seda day 2 lambist keset päeva?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #390
                                Re: WW #19 Game thread

                                WoW

                                Vaja oleks kahte inimest saada nõusse, kes hääletaks WoW. Ilmselt saab see üliraske olema, kuna ma super wolfy atm.

                                Comment

                                Working...