WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #361
    Re: Vote Count 175 to 358

    Milleks oma häält raisata. Klaaspro on peeked küla.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #362
      Re: WW #19 Game thread

      Teeme homseks lynchiks timzi. Visa, mis arvad sureva külatargana?

      Comment

      • Emma
        Grinder
        • Mar 2013
        • 529

        #363
        Re: WW #19 Game thread

        Imelikult vaikne jälle enne ööd. Homme siis timz, ja kui hundid visat ei võta, siis visa?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #364
          Re: WW #19 Game thread

          Algselt postitas overbet Vaata postitust
          Teeme homseks lynchiks timzi. Visa, mis arvad sureva külatargana?
          Ma ei tea. See Timzi liigutus oli väga väga wierd aga samas see võis jällegi tunduda wierd. Vb tõesti ta külana arvas nüüd, et see asi see ei saa õige olla. Aga raske öelda :///

          Wow = Timz. suht coinflip.

          WoW vist siiski nats suurem kandidaat.

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #365
            Re: WW #19 Game thread

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Ma suren ju täna öösel nii või naa, et miks mitte mind uskuda? Kui ma homme olen elus, siis olen obvious hunt ju. Ma ei teeks day2 keset päeva fake claimi :S
            miks sa seda tegid siis?

            tra visa mulle tundub, et sa oled kõige lollim küla üldse, sa lükkasid minu tanki oma sisetunde pealt(mis on vale) claimides KT.

            igatahes gg küla ja loodan, et te pärast hääletust lähete ja loete visa postid üle ja teete omad järeldused.
            see kuidas see mäng edasi kulgeb on lihtne, 8 minuti pärast saate te kõik aru et visa pole see, kelleks end väidab olevad, kui ta tõesti küla siis keeras kogu külale mõnusa sita kraesse. Ükskõik kumb sa oled sa oled selle mängu ülisitasti mänginud ja teistele perse keeranud. igatahes teine hunt on overbet või klaas.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #366
              Re: WW #19 Game thread

              Overbet ja klaas on külad rofl ://

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #367
                Re: WW #19 Game thread

                Tahaks neid näoilmeid näha kui tüübid avastavad, wow, we got played by visa hing. kurb

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #368
                  Re: WW #19 Game thread

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Overbet ja klaas on külad rofl ://
                  MINA OLEN KÜLA

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #369
                    Re: WW #19 Game thread

                    :D

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #370
                      Re: WW #19 Game thread

                      Võitle sõber, võitle.

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #371
                        Re: WW #19 Game thread

                        tahan oma viimased mõtted teile lihtsalt edasi anda, kuni veel postitada saan

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #372
                          Re: WW #19 Game thread

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          tahan oma viimased mõtted teile lihtsalt edasi anda, kuni veel postitada saan
                          Arusaadav jah, miskit veel?

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #373
                            Vote Count 175 to 371

                            Hääled seisuga post 175 kuni 371
                            Öö saabub 0:02:48 pärast

                            ---
                            Hääli Lynch Hääletajad
                            4 yolpa Emma (4), KristjanLaas (11), overbet (15), VisaHing (99)
                            2 VisaHing yolpa (19), WowAwiAA (43)
                            1 KristjanLaas timz0333 (3)
                            :00 loeb :01 ei loe

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #374
                              Re: WW #19 Game thread

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Arusaadav jah, miskit veel?
                              kuule ime kotte tont, sa oled ikka täielik värdijas, kõigepealt oled sa terve mängu peale kõrge kaarega kusenud, pole vahet mis rollis oled. ja nüüd on veel uhkust üle kah.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #375
                                Re: WW #19 Game thread

                                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                                kuule ime kotte tont, sa oled ikka täielik värdijas, kõigepealt oled sa terve mängu peale kõrge kaarega kusenud, pole vahet mis rollis oled. ja nüüd on veel uhkust üle kah.
                                irww mis asja

                                Comment

                                Working...