WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #226
    Re: WW #19 Game thread

    Eile mäng sa Visa püüdsid hoida kahtluse all mind ja timz - kes kumbki ilmselgelt ei olnud täiskohaga mängu kallal. Sama oli ka Rankaga, kelle koha pealt sa väga ilusti uksed valla jätsid.
    "Ranka küla" "vb hunt" "aga tundub küla, siiski proovime".

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #227
      Re: WW #19 Game thread

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      küla

      visahing>wow
      oeh...

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #228
        Re: WW #19 Game thread

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        mis tunne on kui ei oskagi midagi positada?

        Postita oma list krdi wolf
        milleks see list siin vajalik on sinu kinnisideede vastu, arvad, et muudab palju?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #229
          Re: WW #19 Game thread

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          Eile mäng sa Visa püüdsid hoida kahtluse all mind ja timz - kes kumbki ilmselgelt ei olnud täiskohaga mängu kallal. Sama oli ka Rankaga, kelle koha pealt sa väga ilusti uksed valla jätsid.
          "Ranka küla" "vb hunt" "aga tundub küla, siiski proovime".
          Nu ma riidisin ära, et Ranka on küla. Overbetil tuli hea teooria endaarust. Pani natuke mõtlema mind. Siis arvasin, et tra Ranka ikak küla. No lugege neid poste, mis ta tegi. Väga külased. Taaskord keegi paneb mind mõtlema Ranka osas ( KristjanLaas ).

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #230
            Re: WW #19 Game thread

            Overbet tahan küla leanida - ta haarab igat teemat mängus ja see nii külane. Aga kutt teeb oma väikese külamängu kogemusega silmad ette pmslt kogu pundile siin. Ei imestaks, kui ta kõrvalt vaadates hundimängu nüanssid üles korjanud.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #231
              Re: WW #19 Game thread

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              Overbet tahan küla leanida - ta haarab igat teemat mängus ja see nii külane. Aga kutt teeb oma väikese külamängu kogemusega silmad ette pmslt kogu pundile siin. Ei imestaks, kui ta kõrvalt vaadates hundimängu nüanssid üles korjanud.
              Wow, mis Yolpast arvad muidu? st. oma võimalikust kaashundist?

              Pead mind hundiks? Okei. kellega ma koos olen?

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #232
                Re: WW #19 Game thread

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Nu ma riidisin ära, et Ranka on küla. Overbetil tuli hea teooria endaarust. Pani natuke mõtlema mind. Siis arvasin, et tra Ranka ikak küla. No lugege neid poste, mis ta tegi. Väga külased. Taaskord keegi paneb mind mõtlema Ranka osas ( KristjanLaas ).
                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Eih. Sest ei taha seda enda õlgadele kui Ranka küla :D .

                Vb ta on ka hunt, nu **** seda teab aga ma võtaks timz või wowowowowowowow.

                Pohh okei las jääb Ranka siis. Nagunii 15 mintsa enne lõppu hakkab õige action. Kui ei hakka actionit, siis külameestel tuleks siiski reevaluetida olukorda ja küsida, miks kõik nii rahulik? Lähebki hunt maha ilma sõjata day1?

                okei vaatame siis.
                Sa haarad siin ühte teemat ühe mängija kohta. Seesugune post vamib 20 sekundiga, sa pendeldad siin mõtetega nagu kirjandit kirjutades, mis ei ole üldse naturaalne. See on forced free flow.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #233
                  Re: WW #19 Game thread

                  Kavatsen kõiki küsitleda niikaua kuni enda info kätte saan ja hundid maha murran :)

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #234
                    Re: WW #19 Game thread

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Wow, mis Yolpast arvad muidu? st. oma võimalikust kaashundist?

                    Pead mind hundiks? Okei. kellega ma koos olen?
                    sina ja overbet olete hundid

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #235
                      Re: WW #19 Game thread

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Wow, mis Yolpast arvad muidu? st. oma võimalikust kaashundist?

                      Pead mind hundiks? Okei. kellega ma koos olen?
                      Liiga vähe poste, et 1+1 lisada.
                      Yolpa kohta clueless e. role neutral.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #236
                        Re: WW #19 Game thread

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Sa haarad siin ühte teemat ühe mängija kohta. Seesugune post vamib 20 sekundiga, sa pendeldad siin mõtetega nagu kirjandit kirjutades, mis ei ole üldse naturaalne. See on forced free flow.
                        Loe lõppu. Kirjutasin, et kui 15 min enne lõppu actioniks ei lähe, siis tuleb reevaluetida olukorda. Sõda ei tulnud. Rahulikult tapeti külaelanik. Krdi see oli nii obv, et küla läheb võlla. Mida sina Wow tegid?

                        ----------

                        Umm ma ei tea, no lynch. ma parked.

                        ----------

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #237
                          Re: WW #19 Game thread

                          Minul pole holecardse ees nagu teil siin, et ma saan öelda 100% et tema on see ja tema on too.
                          Obv mu mõtted peas käivad sinna ja tänna

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #238
                            Re: WW #19 Game thread

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            küla

                            visahing>wow
                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Mina valiks tänase kandidaati siit, kuna need on kõige wolfisemad mängijad:

                            Yolpa ja Wow või Emma ja Timz kaldun arvama huntideks olevat. Vb on ka KristjanLaas aga vajaks veel rohkem postitusi temalt.
                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Yolpa ja Emma on hundid. Good Game. Hääletage Yolpat kõik!
                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Still ootan järgmistel inimestelt liste, kes nende arvates hunt ja kes küla:

                            EMMA

                            YOLPA

                            WOW
                            Sa ei leia kedagi küla olevat nagu aru saan?

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #239
                              Re: WW #19 Game thread

                              Tavai natukeseks üritan maha rahuneda aga Yolpalt ootan listi.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #240
                                Re: WW #19 Game thread

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Overbet well played. Mina kirjutan tervepäev, et Ranka liin on külane ja mina ei tapaks teda day1. Day2 hakkaks allaes mõtlema selle peale. Siis õhtul kirjutan mitu korda, et Ranka tapmine on vale, kuna midagi on siin valesti. Mitu korda kirjutasin.
                                21:59 kirjutan, et küla tappis küla, gg. Siis Overbet kirjutab, et: Varem ei saanud selle infoga lagedale tulla?

                                wtf overbet.
                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                btw siiski Overbet ei pea sind hundiks praegu veel.
                                Irv kuidas uksi avali jätad.

                                Comment

                                Working...