Re: WW #19 Game thread
Overbet well played. Mina kirjutan tervepäev, et Ranka liin on külane ja mina ei tapaks teda day1. Day2 hakkaks allaes mõtlema selle peale. Siis õhtul kirjutan mitu korda, et Ranka tapmine on vale, kuna midagi on siin valesti. Mitu korda kirjutasin.
21:59 kirjutan, et küla tappis küla, gg. Siis Overbet kirjutab, et: Varem ei saanud selle infoga lagedale tulla?
wtf overbet.
Overbet well played. Mina kirjutan tervepäev, et Ranka liin on külane ja mina ei tapaks teda day1. Day2 hakkaks allaes mõtlema selle peale. Siis õhtul kirjutan mitu korda, et Ranka tapmine on vale, kuna midagi on siin valesti. Mitu korda kirjutasin.
21:59 kirjutan, et küla tappis küla, gg. Siis Overbet kirjutab, et: Varem ei saanud selle infoga lagedale tulla?
wtf overbet.

Comment