WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #121
    Re: WW #19 Game thread

    wowa ära ole frozen see ei ole Sinulik.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #122
      Re: WW #19 Game thread

      Külad:

      BWG
      Overbet

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #123
        Re: WW #19 Game thread

        Muud asjalikku ka midagi bwg?

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #124
          Vote Count 1 to 123

          Hääled seisuga post 1 kuni 123
          Öö saabub 3:25:02 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          3 ranka KristjanLaas (5), Emma (12), overbet (22)
          2 VisaHing yolpa (11), BlackWerewolfGenie (15)
          1 yolpa VisaHing (19)
          1 Emma ranka (21)
          1 overbet WowAwiAA (4)
          1 ei ole hääletanud timz0333 (7)

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #125
            Re: WW #19 Game thread

            Nagu ongi plaan Ranka killdia siis v ja mingit kära selle ümber pole. Saan aru, et kell on varajane aga cmon. Ei ole see asi õige.

            :( sisetunne ütleb, et peaks võtma kedagi muud.

            WoW või Timz oleks mõlemad OK kandidaadid.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #126
              Re: WW #19 Game thread

              Visa ma alles näksin siin kergelt võikusi ja üritan midagi aru saada sellest mis siin toimub. Väga palju materjali ei toodetud aga klambri lööb kinni küll.

              *Ei meeldi, et wowa ei anna mingit inputi ja see on veidi kahtlane.
              *Timz'i postidest ei oskagi midagi kohe arvata ma olin peale 1 posti päris kindel, et villa. Siis uued postid alguses tundusid nagu üksteisele vasturääkivat ja kergelt wulfilised ja siis lõpus tundub jälle nagu küla.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #127
                Re: WW #19 Game thread

                Alustuseks võiksid minult BWG hääle ära võtta, kuna küla.

                Lühidalt ja arusaadavalt.


                KÜLA

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #128
                  Re: WW #19 Game thread

                  oih sai bold alla.

                  Timz

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #129
                    Re: WW #19 Game thread

                    Miks ranka halb lynch? Tüüp wolfy as fuck.

                    Kui teda wolfina süüdistatakse, siis jääb vait ja loodab, et see asi vaibub lihtsalt niisama ära. Ennast eriti kaitsma ei hakka. Vaadake kasvõi seda spoti, kui mul suures werewolfis kill oli. Ütlesin välja, et tapan ranka ja tal oli pool tundi, et ennast hundina päästa, mida ta aga ei teinud (ta polnud afk). Ranka praegu teab, et kui ta teemasse tuleb, siis esimese asjana ma hakkaks teda timzi koha pealt peedistama ja tal poleks midagi öelda.

                    Lisaks, vaadake nüüd, kuidas ranka vajub 21.30 teemasse sisse, ütleb, et tal terve päev jube palju tegemist olnud, võtab mingist random postist kinni ja hakkab wagonit tegema. See on totaalne bullshit. Kui rankal vaja, siis saab ta telefonist sees käia, mida ta eelmistes mängudes afaik teinud on. Ta teab, mis toimub ja ta ei oska midagi teha, et aktiivselt olukorda klaarida.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #130
                      Re: WW #19 Game thread

                      in b4 Overbet on hunt aga okei. Noh normaalne post atleast.

                      Tavai nii palju ebaaktiivseid mängijaid taaskord, et noh las läheb Ranka siis praeguse seisuga kui seda soovitakse.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #131
                        Re: WW #19 Game thread

                        Btw, kui me räägime wowist, siis wow suht kusine lynch täna.

                        Kui te olete selle teooriaga nõus, et mängijaid nagu karupoeg ja q_q ei tohiks day 1 killida (mina ei ole, just for the record), siis ei tohiks wowi kindlasti võtta, sest wow minu ülimalt subjektiivsel arvamusel on neist mõlemast parem werewolfi mängija ja borderline unreadable. Wowi peaks hoidma sees nii kaua kui võimalik.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #132
                          Re: WW #19 Game thread

                          Kes see wow muidu on, ma tean ainult wowa't.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #133
                            Re: WW #19 Game thread

                            novote

                            Visa pigem küla visti kka.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #134
                              Re: WW #19 Game thread

                              Aga Visa see on suht not sure if serious post ja tegelt sellepärast ma ütlesingi vist kuna võibolla hunt.

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Ja miks ma täna oleks samuti halb kill, sest KT peekib mind nkn, kuna ma top suspect.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #135
                                Re: WW #19 Game thread

                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                Aga Visa see on suht not sure if serious post ja tegelt sellepärast ma ütlesingi vist kuna võibolla hunt.
                                Sitt post oli jah. tunnistan :D

                                Comment

                                Working...