WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #61
    Re: WW #19 Game thread

    aah, kamoon siis kui hunt olen saan kohe raudsed clearid paariks päevaks mingite mõttetute postide eest, nüüd kui reaalselt küla olen, olen pigem hunt. Ega ei hakka pinkysid kah viskama, eks ma üritan end paremini clearida

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #62
      Re: WW #19 Game thread

      Siin muidugi võib veel kripledada ka midagi eelmisest mängust kui sind, klaasi ja kp-d vinguvateks tüdrukuteks kutsusin.
      olgugi, et sa mulle kunagi meeldind pole arvan, et sa oled küla.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #63
        Re: WW #19 Game thread

        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
        aah, kamoon siis kui hunt olen saan kohe raudsed clearid paariks päevaks mingite mõttetute postide eest, nüüd kui reaalselt küla olen, olen pigem hunt. Ega ei hakka pinkysid kah viskama, eks ma üritan end paremini clearida
        No ma ütlesin vaadates neid poste üks teist peab olema aga koos te olla ei saaks. Juba sellepärast, et üksteist crosshääletate. See on väga hea, et sa postitad annad rohkem infot mille alusel saab sind clearida.

        Tundub, et hundune Bruce jookseb mööda metsu ringi hetkel. :)

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #64
          Re: WW #19 Game thread

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          Siin muidugi võib veel kripledada ka midagi eelmisest mängust kui sind, klaasi ja kp-d vinguvateks tüdrukuteks kutsusin.
          olgugi, et sa mulle kunagi meeldind pole arvan, et sa oled küla.
          Räägid irrelevant asjadest mis ei puuduta mängu, see kas ma sulle meeldin või mitte ausalt ei aja mitte kuskilt sügelema.

          Ei meeldi, et sa mind clearid hoopis ja selle alusel pean ma sind pigem hundiks.

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #65
            Re: WW #19 Game thread

            No nii palju kui eelmise mängu skype teemast meeles on, siis visa postid tunduvad küll rohkem hundisena kui millegi muuna

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #66
              Re: WW #19 Game thread

              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
              No nii palju kui eelmise mängu skype teemast meeles on, siis visa postid tunduvad küll rohkem hundisena kui millegi muuna
              No see on väga hea.

              Kui Visa on hunt siis Yolpa cleared.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #67
                Vote Count 1 to 66

                Hääled seisuga post 1 kuni 66
                Öö saabub 20:03:03 pärast

                ---
                Hääli Lynch Hääletajad
                2 VisaHing BlackWerewolfGenie (6), yolpa (5)
                2 ranka Emma (7), overbet (14)
                1 BlackWerewolfGenie VisaHing (7)
                1 Emma ranka (21)
                3 ei ole hääletanud timz0333 (1), WowAwiAA (0), KristjanLaas (0)

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #68
                  Re: WW #19 Game thread

                  Ranka ja visahing oli hetkeni, mil ranka visat moosima hakkas kõige loogilisem kombo minu jaoks. Nüüd ranka pigem.

                  Ranka clearib/accuseb tugevalt selles mängus, aga visa pole talle ühena top posteritest kuidagi ette jäänud.

                  Ehk siis ranka võttis see mäng liini, mis ei sobi kuidagi tema suhtumisega visasse seni kokku. Seda seletaks kui neil oleks omavaheline enesemõistmine, nagu osadel mängijatel siin on tekkinud, aga ei usu, et neil selline dünaamika on. Visa kui oled küla siis mõtle selle peale ka.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #69
                    Re: Vote Count 1 to 66

                    Bwg mingil imelikul põhjusel ka kahtlane. Ei tea miks, miski oleks nagu off.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #70
                      Re: Vote Count 1 to 66

                      Yolpa on küla mu jaoks ja raske kellegil seda arvamust muuta.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #71
                        Re: WW #19 Game thread

                        Ma ei mäletanudki, et mind vinguvaks tüdrukuks kutsusid. Millega välja teenisin su põlguse, mister:(

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #72
                          Re: Vote Count 1 to 66

                          Süümekad küsimärgi mitte lõppu panemise pärast. Lõpetan nüüd trükkimise.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #73
                            Re: WW #19 Game thread

                            aah, eelmine mäng siis kui te hakkasite rääkima, et te ei mängi enam isiklikel põhjustel kellegi teise mängija vastu, sinu puhul siis ranka situatsioon. Eks ma rohkem flippasin üle ja olin lihtsalt kettas, et miks üldse mängite kui kriitikat ja isiklikuks minemist kardate. Jätame siis selle teema.

                            Laasi ei ole vist kunagi arvand, et hunt oled.

                            Pigem hundid:
                            ranka
                            visa

                            kahtlane:
                            overbet
                            emma

                            külad:
                            klaas
                            bwg

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #74
                              Re: WW #19 Game thread

                              Mis krdi list see on yolpa. 4 top kahtlusalust on need, kes kukkusid day1 esimesena postitama. Hmm..


                              Tegelt muudan oma häält ja lähen Yolpa peale. See list on lihtsalt kuidagi väga vale mu silmsi.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #75
                                Re: WW #19 Game thread

                                Jah see tundub mega wolfie, et ma backisin Rankat ja tema natuke mind vb aga liiga obvious ju. Üks meist sureb nii või naa varsti ja siis oleks see ju ikka väga obv, kes teine hunt.

                                Mina ei ole hunt ja ma siiralt usun, et Ranka ka ei ole see mäng.

                                Comment

                                Working...