WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Emma
    Grinder
    • Mar 2013
    • 529

    #16
    Re: WW #19 Game thread

    Oota misasja, täna läks lahti juba? See oli üllatus mu jaoks. 24h päev nüüd või misasja?

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #17
      Re: WW #19 Game thread

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Eksid kullake. Ma olen küla ja sa oled küla. Ära aja küla valedele jälgedele. Siis kui olen hunt jään ellu, siis kui küla süüakse. Otsime ikka hunte, mkay ?
      Hmm.... Miks see wolfy tundub mu jaoks?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: WW #19 Game thread

        Algselt postitas overbet Vaata postitust
        Hmm.... Miks see wolfy tundub mu jaoks?
        Ei oska öelda. Sina peaksid sellele küsimusele teadma vastust. Olen küla, mis küla. Aitad mängu lahendada või jageleme terve mängu kahekesi niisama?

        Said kahekordse cleari

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: WW #19 Game thread

          Algselt postitas Emma Vaata postitust
          Oota misasja, täna läks lahti juba? See oli üllatus mu jaoks. 24h päev nüüd või misasja?
          Kahtlane oled. Külana oleks suht pohhui ju? Miks mul pohhui on, aga sul ei ole? Keegi meist võib olla hunt. Pane palun hääl kellegi peale ja kohe!

          Comment

          • Emma
            Grinder
            • Mar 2013
            • 529

            #20
            Re: WW #19 Game thread

            Ranka on vist vihane, et ma teda pushisin nii hullult eelmine mäng :D Aga tookord oli mul õigus, selles vahe

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: WW #19 Game thread

              Emma kui sa 5 minuti jooksul häält ei pane, oled sa HUNT! Ja pead panema mängija peale, kes ei ole veel postitanud.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #22
                Re: WW #19 Game thread

                Kui sa villa ja minu terve mäng siiani on koosnenud 100% sinu pushimisest, miks mind lock clearid selle põhjal? See oleks loogiline liin kui sa hunt, et mind enda poolele saada.

                Comment

                • Emma
                  Grinder
                  • Mar 2013
                  • 529

                  #23
                  Re: WW #19 Game thread

                  Dafuq Ranka miks ma pean hääletama kedagi, kes postitand pole?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: WW #19 Game thread

                    Algselt postitas overbet Vaata postitust
                    Kui sa villa ja minu terve mäng siiani on koosnenud 100% sinu pushimisest, miks mind lock clearid selle põhjal? See oleks loogiline liin kui sa hunt, et mind enda poolele saada.
                    Hundina sa ei küsiks seda küsimust, mis sa praegu tegid.

                    Lock cleared #3

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: WW #19 Game thread

                      Algselt postitas Emma Vaata postitust
                      Dafuq Ranka miks ma pean hääletama kedagi, kes postitand pole?
                      Et hiljem reade saada kui sa sured. Cleared wolf oled. Tõesta, et oled küla.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #26
                        Re: WW #19 Game thread

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Hundina sa ei küsiks seda küsimust, mis sa praegu tegid.

                        Lock cleared #3
                        Jutt ei käi üldse minust vaid sinust hetkel. See, et sa niimoodi vastad mulle, ainult kinnitab minu #22 teooriat ega too mingeid uusi argumente lauale, et tõestada, et sa villa.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #27
                          Re: WW #19 Game thread

                          Ranka on küla irwww see mäng. Peab olema lihtsalt. Postitab vabalt ( loodan, et mitte sihilikult ) ja retarded random.org oleks kui Ranka see mäng ka hundu oleks.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: WW #19 Game thread

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Ranka on küla irwww see mäng. Peab olema lihtsalt. Postitab vabalt ( loodan, et mitte sihilikult ) ja retarded random.org oleks kui Ranka see mäng ka hundu oleks.
                            Overbet: ma ei oska su kommentaarile vastata *kuulid koos*

                            Thanks bro. Aga mis on sinu roll siin mängus kallis Visahing?

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #29
                              Re: WW #19 Game thread

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Ranka on küla irwww see mäng. Peab olema lihtsalt. Postitab vabalt ( loodan, et mitte sihilikult ) ja retarded random.org oleks kui Ranka see mäng ka hundu oleks.
                              ffs visa, kui keegi 10x järjest hunt, siis 11. mängus täpselt sama %, et ta wolfiks randitakse.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: WW #19 Game thread

                                Külad:
                                • ranka
                                • overbet

                                Teadmata:
                                • BlackWerewolfGenie
                                • KristjanLaas
                                • timz0333
                                • VisaHing
                                • WowAwiAA
                                • yolpa

                                Hundised
                                • Emma

                                Comment

                                Working...