Turbo mängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #91
    Re: Turbo mängu teema

    visa

    ole kuss, paistad targem välja

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #92
      Re: Turbo mängu teema

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Sul vist rohkem infot kui meil, wtf mille alusel 100% küla
      eluvend väga hundine ja ei usu, et teine hunt teda nii pushiks

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #93
        Re: Turbo mängu teema

        visa tule ruttu wolfchatti, proovime sind päästa!!!

        Comment

        • eyestabber
          Grinder
          • Feb 2010
          • 505

          #94
          Re: Turbo mängu teema

          vapsik, leveldad mind enda poolele rsk. vapsik

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #95
            Re: Turbo mängu teema

            Cmon ärge võtke mind day1. nalja teete või. Mille krdi alusel

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #96
              Re: Turbo mängu teema

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Sul vist rohkem infot kui meil, wtf mille alusel 100% küla
              VisaHing

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #97
                Re: Turbo mängu teema

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #98
                  Vote Count 1 to 97

                  Hääled seisuga post 1 kuni 97
                  Öö saabub 0:05:58 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  3 vapsik eyestabber (4), BlackWerewolfGenie (7), VisaHing (19)
                  3 VisaHing karupoeg (10), overbet (8), WowAwiAA (12)
                  2 eyestabber Char (11), eluvend (6)
                  1 eluvend vapsik (12)
                  :10 loeb :11 ei loe

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #99
                    Re: Turbo mängu teema

                    Hmmmmmmm.. 5 minutit.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #100
                      Re: Turbo mängu teema

                      Teema frozen :D Söön edasi rahus.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #101
                        Re: Turbo mängu teema

                        Karupoeg on ka hundune see mäng.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #102
                          Re: Turbo mängu teema

                          blackwerewolf

                          kutt täiesti vaikseks jäänud ja loodab mind lihtsalt välja

                          kui oled küla, siis usalda mind

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #103
                            Re: Turbo mängu teema

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            blackwerewolf

                            kutt täiesti vaikseks jäänud ja loodab mind lihtsalt välja

                            kui oled küla, siis usalda mind
                            hea märkus. BWG-lt ootaks rohkem aktiivsust. Külana spämmib ta tavaliselt sekunditega serveri umbe.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #104
                              Re: Turbo mängu teema

                              Karupoeg sai väga kiirelt readid kätte. Tahaks uskuda, et ta mugavalt hunt, aga eks näeb edaspidi. TOon karul külane.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #105
                                Re: Turbo mängu teema

                                BWG/Karupoeg maybe? Vapsik/Karupoeg?

                                Comment

                                Working...