xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #16
    Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust

    Libahunt ei ole miski mida kuu aega ette planeerida, koguaeg regamisteemad püsti ja mängud käivad. Kui huvi rohkem enne jõule jõuab kaks kolm mängu teha, oleneb kui kiirelt hundid kätte saab.
    maru äge siis'

    igaksjuhuks siis kui sa aru ei saanud, ütlesin seda enda kohta, millal mina mängida saaks järgmise

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #17
      Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
      pinky promise visa, et ma küla
      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      BlackWerewolfGenie on üles poodud, ta oli libahunt.

      Öökäigud ASAP 5 minutit aega või randed.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #18
        Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust



        Järgmine Day1 lynch is VisaHing

        Last edited by BlackWerewolfGenie; 17.11.13, 16:26.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #19
          Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

          homme käima?

          Comment

          Working...