xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #1

    xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

    Kuna eelmine mäng oli senistest üks huvitavamaid, siis paneme registreerimise uuesti käima.

    Loodetavasti saame vähemalt sarnase fieldiga mängu käima ning täname kollektiivselt ka LenC-i, kes on väidetavalt nõus hostima!

    Seni registreerinud mängijad:

    1. rahvavaenlane
    2. BlackWerewolfGenie
    3. VisaHing
    4. q_q
    5. overbet
    6. wowa
    7. karupoeg
    8. ranka
    9. Char
    10. eluvend
    11. yolpa
    12. Maxi
    13.
    14.
    15.
    16.
    17.
    18.
    19.
    20.
    21.
    22.
    23.
    24.
    25. pastilaa
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

    lol kp, mis moodi mina listis olen? kui kellajad samad siis ei võta 100% osa

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #3
      Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      lol kp, mis moodi mina listis olen? kui kellajad samad siis ei võta 100% osa
      ütlesid skypes, et palun pane kirja kui uus list tehakse. enam ei saa maha võtta ka väga

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #4
        Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        ütlesid skypes, et palun pane kirja kui uus list tehakse. enam ei saa maha võtta ka väga
        kas see nali, et ütlesin või mäletan väga mööda, igatahes enam ei hakka selle mängu pärast pea tund aega varem ärkama

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #5
          Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

          no hea küll. jätan igaks juhuks nime listi, juhuks kui ümber mõtled

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #6
            Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

            Mingi EOD vote võiks ka olla, imo 22.00 parem.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #7
              Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

              kui Emma ei mängi, siis ma ei mängi. aga ok, see selleks. prraegu mitte, sellise suurema võiks uude aastasse jätta.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

                Kui võtate siis osaleks kah veel.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #9
                  Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

                  võtame ikka

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #10
                    Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

                    ma suurt libahunti enam ei viitsa hetkel.out

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      LenC-i, kes on väidetavalt nõus hostima!

                      Comment

                      • Emma
                        Grinder
                        • Mar 2013
                        • 529

                        #12
                        Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

                        Mis see peaks tähendama rv? Võin vabalt mängida :)

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #13
                          Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

                          Algselt postitas Emma Vaata postitust
                          Mis see peaks tähendama rv? Võin vabalt mängida :)

                          see tähendabki otsesõnu seda, et kui sina ei mängi, siis ei mängi mina ka. aga mängi ikka. muidugi. armastame ikka ju!

                          aga mina väikest mängu ei taha ja pole aega ja suurt pole vist mõtet enne veebr, märtsi teha.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #14
                            Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            pilt*
                            arvasingi, et kp siin omalkäel lükkab mängu käima

                            tglt võik jõulude aeg ühe teha, ma see aasta puhkusele ei lähe ja naine läheb ka mitmeks päevaks eemale, siis oleks aega küll

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #15
                              Re: xxx LIBAHUNT XIX REGISTREERIMINE xxx

                              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                              arvasingi, et kp siin omalkäel lükkab mängu käima

                              tglt võik jõulude aeg ühe teha, ma see aasta puhkusele ei lähe ja naine läheb ka mitmeks päevaks eemale, siis oleks aega küll



                              Libahunt ei ole miski mida kuu aega ette planeerida, koguaeg regamisteemad püsti ja mängud käivad. Kui huvi rohkem enne jõule jõuab kaks kolm mängu teha, oleneb kui kiirelt hundid kätte saab.

                              Comment

                              Working...