Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1906
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    see mida kardaan quotes oli original post mul eelmine

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1907
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      aga panid ju ometigi stabberi koha pealt mööda. okei. teisi mänge ei viitsi uurima hakata (kui keegi mänginud, siis confirmige, kas overbet jääb kauaks sisse). dnb poolt outplayed saada EI OLE üldse legit põhjus (first timer ei mängi hunti nii moodi). IamAllini peek on legit (ka temaga mitmes mängus olnud ning tema jääb kauaks sisse küll). Chari peeki põhjendus pole legit. Chari mängu lahendamine on külane ja fieldile ei olnud ta hundine. usun, et KTna sa ei raiskaks oma peeki sinna.

      Chari ja dnb peekid on need, mis mulle tunduvad ebareaalsed (samas neid on nii kerge enda peekideks panna, sest dnb on cleared küla ja char on pigem küla kui hunt) ja mis mind häirivad.
      keegi ei ole ega ka counterclaimi see mäng mu öeldud põhjusel, et mu claim on huntidele väga legit.

      Seega kui oled küla siis parem usu.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1908
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        see mida kardaan quotes oli original post mul eelmine
        confirmed, ärge editige poste!

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #1909
          Vote Count 1832 to 1908

          Hääled seisuga post 1832 kuni 1908
          Öö saabub 04:00:57 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          3 yolpa Char (5), Dnbftw (12), KristjanLaas (13)
          1 Tupac Emma (16)
          1 Char yolpa (4)
          6 ei ole hääletanud Tupac (5), timz0333 (0), ranka (0), kardaanirist (15), IamAllin (0), eluvend (0)

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #1910
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            keegi ei ole ega ka counterclaimi see mäng mu öeldud põhjusel, et mu claim on huntidele väga legit.

            Seega kui oled küla siis parem usu.

            mind jubedalt häirib, et sinu eilne peek oli Char (kuigi siin oli paremaid peeke) ja et sa peekisid dnb. no ei ole loogiline. nende kolme küla peekiga, millega välja tulid oskaks igaüks välja tulla. hundid ei counterclaimiks, sest kõik sinu peekid on nagunii sisuliselt cleared külad. miks tulla välja ja öelda, et see või see ei ole küla?

            fakk. kui täna teema avasin ja nägin, et sa olid elus, siis arvasin, et 100% külamõrvar ja panin mõttes külaelanikuks. nüüd sa teed aga kogu loo palju keerulisemaks. sellest KT claimist ma aru ei saa. või jooksis mu mõte õiges suunas ja sa proovid õigele KTle ühe päeva juurde osta (sest ma sinu KT claimi ei usu. seda, et sa külamõrvar oled - seda usun)?

            Comment

            • Emma
              Grinder
              • Mar 2013
              • 529

              #1911
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Aight yolpa

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #1912
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                poh, yolpa. laasi rollis saame ööga selgust nagunii.

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #1913
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Tere päevast, eyestabberiga läks tõesti halvasti, olin vist mina see, kes ta hukka saamist seal juhatas :/

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #1914
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                    Kuidas mulle hetkel tundub olukord. Poste tõsiselt palju ja nende analüüsimine võtab aega.
                    Võin hiljem põhjendada mõnda nime, et miks arvan nii aga praegu pean taaskord minema.

                    vaatan nüüd seda posti ja kohe jääb silma, et punasega olevatest nimedest on vähemalt 3 küla. plime10, eyestabber, dnb. Kas selle järgi võiks Tupaci ka lugeda külaks või arvate, et ta pani ikkagi ühe hundi sinna nimekirja?

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #1915
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Võis panna vabalt mu arust. Ja IamAllin sa oled ükd vähestest, keda ma phm algusest peale uskund, ütle nüüd laasi claimi kohta midagi pls :D

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #1916
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                        vaatan nüüd seda posti ja kohe jääb silma, et punasega olevatest nimedest on vähemalt 3 küla. plime10, eyestabber, dnb. Kas selle järgi võiks Tupaci ka lugeda külaks või arvate, et ta pani ikkagi ühe hundi sinna nimekirja?
                        pigem pani ühe hundi ka.

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #1917
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Kui Klaasi KT claim on õige, siis oleks minu küla list hetkel selline: Laas, char, dnb, mina, eluvend (tundub külane minu jaoks).

                          Alles jäävad mängijad: emma, kardaan, timz, taavi, yolpa, ranka. Nendest 3 on külad ja 4 hundid. Hetkel tundub emma ka külasemad minu jaoks.

                          Kui täna välja jätta Laas, char, dnb, mina, eluvend, emma, kardaan, timz, taavi, siis jääks valikuteks yolpa ja ranka.

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #1918
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Vabandust, taavi asemel peab igas kohas olema tupac.

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #1919
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Läheme yolpat täna tõmbama, kui just õigel KT midagi huvitavat claimida pole?

                              Comment

                              • Emma
                                Grinder
                                • Mar 2013
                                • 529

                                #1920
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Ma saan aru, et mingi kahtlus on mu paarilise claimi suhtes ikka veel. Ma siis maxiga paaris ja oma väljalendamise öö eel andis ta päris palju infot mulle. Eriti kuna ma olen nii algaja mängija, siis võtsin igast ta sõnast kinni nagu kullast ja sellest kõiges lähtusin. Nagu rv hääletamisel olimee me esimestena pardal, leppisime kokku nii ja nii ka jäi. WowA pärast ma ei muretsend, sest teadsin, et Maxi võtab ta öösel ise välja. Nüüd on paljud ta readid küll valeks osutund, nii et pean ise mõtlema hakkama :D

                                Comment

                                Working...