WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
Collapse
X
-
Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
pinky promiseAlgselt postitas karupoeg Vaata postitustnah.
teada ju mis tuleb.
1. 23st mehest 10 on 1 posterid, kelle kohta 0 infot. Mina ja q_q spämmime asja täis ning BWG peab mind hundiks vandudes sealjuures ema nimel, et ta küla. KristjanLaas, overbet, Char veidi pingutavad, kuid prolly lendavad nad üsna alguses.
Ja kõige lõpuks on ranka nädal aega hundina pealt vaadanud, kuidas vennad mölisevad ning võtab võidu. Isegi siis kui ta ütleb välja, et ta hunt.
Comment
-
-
Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
2p2 on mingi teema, et kui sul pole mingi postituse kvoot täis, siis saad öökilli mingi %ga.
ma mängisin ja tegin vist 0-1 posti, siis tuli kiri, et 50% oli, et saan öösel surma, aga ei saanud.
ja näiteks limiidiiks on 10 posti, et safe olla.
ja siis vastavalt 0-10 posti öökilli chance on 50-0%, vastavalt 50,45,40,35,30,25 jne. kuni 0%.
miks me siin nii ei võiks teha?
Comment
-
-
-
-

Comment