kui allesjäänud mängijatest on 1 hunt, on hundid võitnud. Nagu ma ütlesin hundid võitsid 100% juhul kui visa pole hunt.
Seega visa kui sa oled küla, siis gg
ma olengi küla ju omg. Terve eilne õhtu mõistatasin pikalt kes on võimalikud hundid. Ausalt ma hundina ei viitsiks sellist asja ega poleks ka teinud See post mis tegin i mean. Kurb, et sai konkreetselt pange aint pandud selle readiga, et BWG on hunt.
Comment