.....SHEEP 4/5.....

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #61
    Re: .....SHEEP 4/5.....

    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Väike näpukas, punktid adekvaatse seisuga ikka.
    Sorry, see oli mu loll tähenärimine.
    Suur aitäh andres, et seda asja ajad siin.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #62
      Re: .....SHEEP 4/5.....

      Hawaii ja USA punktid peaks kokku liitma imo, siis saab jaagup õiglase 3. koha ikka:D

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #63
        Re: .....SHEEP 4/5.....

        Üleskutse, saatke tänase õhtu homse hommiku jooksul veel küsimusi, siis saan homme uue mängu ülesse. Reklaamin seekord vähe rohkem ja proovime 100 mängijat kokku saada. Mida rohkem mängijaid, seda muutuvam võib tulla ka üldseis, kui 40 mängijaga ka viimane mäng tuleb, läheb esikoha püüdmisega kõigil peale hetke liidri raskeks.

        ÜLDSEIS PEALE NELJANDAT:

        MM 260
        reket25 227
        KristjanLaas 215
        Kood:
        JarmoH		208
        kardaanirist	203
        mäger		200
        rasmer		180
        erplander	146
        Dogers		136
        KarelKorm	134
        donkament	131
        jaagup17	130
        RandyLahey	128
        ok2aa		126
        maunzz		118
        kiirnuudlid	112
        mylolo		104
        Martifiko 	102
        Maxi		79
        Char		75
        Rigged		67
        vapsik		64
        TaistoJ		30
        pikk28		29
        masterpuppet	26
        IamAllin	17
        karupoeg	17
        kilu6		16
        kossu2ss	16
        Cypher0		15
        eyestabber	12
        reggie		12
        atsetoon	9
        leits		9
        Oliverk		4
        hotcocacola	2
        v@iko		1
        KristjanRawk	-1
        yolpa		-1
        Tupac		-2
        kotkas1000	-7
        OuMaiGaad	-11
        rollkopter	-12
        Ski		-15
        Skyline		-15
        zorko		-15
        bi0hazard	-16
        K2snakas	-16
        bluelite	-17
        altzie		-23
        Fozzizle	-29
        Ermii		-30
        tafka31		-33
        ranka		-35
        harryahven	-37
        Fortune		-39
        Toomasl		-51
        WowAwiAA	-61
        gamblingFTW	-62
        Looper		-67
        hoss23		-74
        levis		-82
        samsung		-85
        hrlohe		-89
        ristijeesus	-90
        timz0333	-90
        LuuK		-96
        bounce		-102
        Avicii		-107
        FreakyJason	-109
        isutuba		-111
        Robbbim		-118
        Matu		-123
        SANGPOMM	-123
        Cryxalis	-134
        BlackWerewolfGenie-143
        taavi		-224
        VisaHing	-277
        Owner85		-491

        Comment

        • mäger
          Räme Fish
          • May 2012
          • 24

          #64
          Re: .....SHEEP 4/5.....

          tra, viimase küsimusega läks ikka nii pange... eelmine kord jäi jokker ka panemata.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #65
            Re: .....SHEEP 4/5.....

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Hawaii ja USA punktid peaks kokku liitma imo, siis saab jaagup õiglase 3. koha ikka:D
            ei aga foriil, panin USA Hawaiile mõeldes:(

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #66
              Re: .....SHEEP 4/5.....

              jesss, kasuka eest sain maks punktid :), peab meeldima!

              Comment

              • hrlohe
                Pokkerihai
                • Mar 2011
                • 2346

                #67
                Re: .....SHEEP 4/5.....

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                tundub, et hrlohe.
                jeps :(

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #68
                  Re: .....SHEEP 4/5.....

                  kurja, teine nädal juba kui ma lihtsalt maha magan mängu.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #69
                    Re: .....SHEEP 4/5.....

                    Persse, mul läks kuskil nihkesse see krempel ja unustasin jokkeri täitsa ära .gg :D.

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #70
                      Re: .....SHEEP 4/5.....

                      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                      Üleskutse, saatke tänase õhtu homse hommiku jooksul veel küsimusi, siis saan homme uue mängu ülesse. Reklaamin seekord vähe rohkem ja proovime 100 mängijat kokku saada. Mida rohkem mängijaid, seda muutuvam võib tulla ka üldseis, kui 40 mängijaga ka viimane mäng tuleb, läheb esikoha püüdmisega kõigil peale hetke liidri raskeks.
                      Mis sellest mäng varem ülesse ja rohkem reklaami plaanis sai? :(

                      Comment

                      • zorko
                        Räme Fish
                        • Oct 2012
                        • 9

                        #71
                        Re: .....SHEEP 4/5.....

                        Tundub, et uus Sheep jääb tulemata :(

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #72
                          Re: .....SHEEP 4/5.....

                          Ei jää. tuleb kindlasti. Väike viivitus ja teine reveal date :).

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #73
                            Re: .....SHEEP 4/5.....

                            Mitte sõnagi?

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #74
                              Re: .....SHEEP 4/5.....

                              no öeldi et viivitus on. Andres ajab alles 123 naisi pildi jaoks kokku.

                              Comment

                              • zorko
                                Räme Fish
                                • Oct 2012
                                • 9

                                #75
                                Re: .....SHEEP 4/5.....

                                Ühe lamba tegemine ei tohiks nagu üle 10 päeva aega võtta, anna ülesanne kellelegi teisele edasi, Andres...l2p

                                Comment

                                Working...