.....SHEEP 4/5.....

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1

    .....SHEEP 4/5.....

    SHEEP 4/5

    VASTUSEID SAATES ÄRGE UNUSTAGE JOKKERIT! SAMUTI SAATKE ÕIGES FORMAADIS!

    ÜLDTABEL:
    MM 240
    rasmer 177
    reket25 176
    Kood:
    JarmoH		175
    kardaanirist	171
    KristjanLaas	164
    mäger		151
    erplander	146
    donkament	141
    Martifiko 	135
    KarelKorm	134
    ok2aa		126
    maunzz		118
    Char		114
    Dogers		112
    mylolo		100
    RandyLahey	82
    Maxi		74
    jaagup17	73
    vapsik		64
    kotkas1000	62
    kiirnuudlid	45
    IamAllin	44
    zorko		38
    pikk28		29
    TaistoJ		29
    masterpuppet	26
    Rigged		23
    karupoeg	17
    kilu6		16
    kossu2ss	16
    Cypher0		15
    eyestabber	12
    reggie		12
    atsetoon	10
    hotcocacola	2
    v@iko		1
    KristjanRawk	-1
    Tupac		-2
    WowAwiAA	-10
    Oliverk		-10
    Ski		-15
    Skyline		-15
    K2snakas	-16
    bi0hazard	-16
    leits		-17
    yolpa		-23
    altzie		-23
    Fozzizle	-29
    bounce		-32
    tafka31		-33
    ranka		-35
    harryahven	-37
    bluelite	-45
    hrlohe		-51
    Toomasl		-51
    Ermii		-54
    Fortune		-56
    levis		-70
    hoss23		-74
    gamblingFTW	-79
    samsung		-85
    Looper		-89
    ristijeesus	-90
    timz0333	-90
    LuuK		-96
    Cryxalis	-104
    Avicii		-107
    FreakyJason	-109
    Robbbim		-111
    isutuba		-111
    taavi		-113
    Matu		-117
    SANGPOMM	-123
    BlackWerewolfGenie-143
    VisaHing	-277
    Owner85		-435
    Ilmub päeva jooksul.

    Teisisõnu korraldan väikse Sheepi miniliiga, mis koosneb 5st järjestikkusest mängust.
    Punkti süsteemi kopeerin sisuliselt Jeebuse korraldatud mängust. Algselt igal mängjal 0 punkti, arvestades mängude keskmist, saadakse kas + või - punkte.

    Abipalvena kirjutaksin, et võimalusel võite saata ka oma mõtteid küsimuste kohta, mida kasutada järgnevad neljas mängus, kasutaksin teiste mõtteid hea meelega. Siiani saatnud ainult erplander ja tema küsimusi kasutasin ka osasi teises mängus.

    Mängija eesmärk on mõelda igale küsimusele võimalikult populaarne vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas.
    Näiteks, kui sinu vastus ühtib veel kolme vastajaga, saate igaüks 4 punkti.

    Reeglid :
    Konkreetseid vastuseid siia enne mängu lõppu ei postita!

    Alates teisest mängust kaasan ka jokkeri, mille lisate ühe vastuse taha ning mis duubeldab selle vastuse punktid. Kasutada ainult 1 jokker, seega valige hoolikalt ja mõelge mida ka teised vastata võiks.

    Saada PM sellisel kujul (ainult vastused, ära pane numbreid ette)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    ---------------------------------------------------------------
    Küsimused.

    1.Kõige tähelepanuväärsem kasutaja foorumis (va Ranka :) )?
    2.Linn, kus on toimunud Olümpiamängud (va London)?
    3.Kuhu läheksid puhkama, kui saaksid valida ükskõik mis riigi?
    4.Magustoit?
    5.Mäng Xbox'l/PS'l?
    6.Kuulsaim inimene läbi aegade?
    7.Eurovisiooni võitnud riik (va Eesti)?
    8.Järjesta 1,2,3?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    9.Nimeta Euroopa riik, kus pole käibel Euro?
    10.Parim "App" telefonis?
    11.Meeste lõhnaõli?
    12.Toode piimast (mitte piim ise)?
    13.Multifilmi tegelane?
    14.Puu Eestis?
    15.Nimeta üks talvine riietusese?

    ---------------------------------------------------------------

    Reveal esmaspäeval kell 18.00, sinnani aega ka vastuseid saata.

    Hetkel vastanud 01.11.2013 03:45 seisuga. (Kui näete, et enda nime pole ja olete selleks ajaks saatnud vastused, andke märku ja kontrollin üle.)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by -andres-; 04.11.13, 14:19.
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #2
    Re: .....SHEEP 4/5.....

    võrreldes eelmise, siis väga head küsimused ikka :) gj!

    Comment

    • eyestabber
      Grinder
      • Feb 2010
      • 505

      #3
      Re: .....SHEEP 4/5.....

      word, meeldivaim poliitik vaid puudu.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: .....SHEEP 4/5.....

        3.5h pärast reveal, võtke osa nüüd:(

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #5
          Re: .....SHEEP 4/5.....

          Tabel kuluks ka ära. :)

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: .....SHEEP 4/5.....

            Proovin tabeli enne uut valmis jõuda, aga ei luba midagi. Igatahes hetke seisuga 21 vastanut:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: .....SHEEP 4/5.....

              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
              Tabel kuluks ka ära. :)
              Palun.

              MM 240
              rasmer 177
              reket25 176
              Kood:
              JarmoH		175
              kardaanirist	171
              KristjanLaas	164
              mäger		151
              erplander	146
              donkament	141
              Martifiko 	135
              KarelKorm	134
              ok2aa		126
              maunzz		118
              Char		114
              Dogers		112
              mylolo		100
              RandyLahey	82
              Maxi		74
              jaagup17	73
              vapsik		64
              kotkas1000	62
              kiirnuudlid	45
              IamAllin	44
              zorko		38
              pikk28		29
              TaistoJ		29
              masterpuppet	26
              Rigged		23
              karupoeg	17
              kilu6		16
              kossu2ss	16
              Cypher0		15
              eyestabber	12
              reggie		12
              atsetoon	10
              hotcocacola	2
              v@iko		1
              KristjanRawk	-1
              Tupac		-2
              WowAwiAA	-10
              Oliverk		-10
              Ski		-15
              Skyline		-15
              K2snakas	-16
              bi0hazard	-16
              leits		-17
              yolpa		-23
              altzie		-23
              Fozzizle	-29
              bounce		-32
              tafka31		-33
              ranka		-35
              harryahven	-37
              bluelite	-45
              hrlohe		-51
              Toomasl		-51
              Ermii		-54
              Fortune		-56
              levis		-70
              hoss23		-74
              gamblingFTW	-79
              samsung		-85
              Looper		-89
              ristijeesus	-90
              timz0333	-90
              LuuK		-96
              Cryxalis	-104
              Avicii		-107
              FreakyJason	-109
              Robbbim		-111
              isutuba		-111
              taavi		-113
              Matu		-117
              SANGPOMM	-123
              BlackWerewolfGenie-143
              VisaHing	-277
              Owner85		-435

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #8
                Re: .....SHEEP 4/5.....

                Tänud.
                Kuradi rasked (head) küsimused sellel korral imo.

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #9
                  Re: .....SHEEP 4/5.....

                  Ma teen ka kohe..

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #10
                    Re: .....SHEEP 4/5.....

                    Hetkel 37 mängijat. Ehk tuleb mõni veel juurde. Viimase 5da üritan kiirelt ülesse saada ja rohkem reklaamida ehk teeb lõpetuseks 100 mängijat ära.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #11
                      Re: .....SHEEP 4/5.....

                      Esimese rumala mõtte pealt saadetud, saab vahva olema.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: .....SHEEP 4/5.....

                        Reveal:
                        41 players:

                        atsetoon
                        bluelite
                        bounce
                        Char
                        Cryxalis
                        Dogers
                        donkament
                        Ermii
                        Fortune
                        gamblingFTW
                        hrlohe
                        IamAllin
                        jaagup17
                        Jarmoh
                        kardaanirist
                        kiirnuudlid
                        kotkas1000
                        KristjanLaas
                        leits
                        levis
                        Looper
                        Martifiko
                        Matu
                        Maxi
                        MM
                        mäger
                        mylolo
                        Oliverk
                        OuMaiGaad
                        Owner85
                        RandyLahey
                        rasmer
                        reket25
                        Rigged
                        Robbbim
                        rollkopter
                        zorko
                        taavi
                        TaistoJ
                        WowAwiAA
                        yolpa

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #13
                          Re: .....SHEEP 4/5.....

                          Küsimus 1: Kõige tähelepanuväärsem kasutaja foorumis(va Ranka)?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Punktid peale 1st küsimust:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #14
                            Re: .....SHEEP 4/5.....

                            Küsimus 2: Linn, kus on toimunud Olümpiamängud (va London)?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Punktid peale 1st küsimust:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #15
                              Re: .....SHEEP 4/5.....

                              Küsimus 3: Kuhu läheksid puhkama, kui saaksid valida ükskõik mis riigi?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Punktid peale 1st küsimust:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...