WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #46
    Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

    Dvj teeb siis 9se, aga alustame päeva kohe kui randed.

    Comment

    • EmmaWatson
      Jube Noob
      • Oct 2013
      • 136

      #47
      Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

      Mina oleksin ka nõus kohe alustama! :)

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #48
        Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

        oy,
        Ma tulen mängin kaa, okei?
        Kui teile sobib, et minu aktiivne aeg foorumis algab umbes 18st.

        elu on yolo.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #49
          Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

          mul töövestlused/värgid see nädal, seega ei saa kahjuks. kui alustaksite kolmap, siis oleksin prolly in

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #50
            Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

            Kui 9eri randin:

            bwg
            wowa
            overbet
            char
            klaas
            ranka
            visahing
            emma
            yolpa

            Siis jääks eluvend välja praegu.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #51
              Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

              VÕi lükkame edasi? Kui ei siis ma out ja eluvend sisse.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #52
                Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                Alustame homme cmon. Midagi teha pole kui kokku ei saa.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #53
                  Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                  Ma võin 9eri kohe randida, kui sobib kõigile.

                  Comment

                  • EmmaWatson
                    Jube Noob
                    • Oct 2013
                    • 136

                    #54
                    Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                    hakkame pihta juba jah. Juba kibelen

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #55
                      Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                      Pohui randin ära, saab mis saab.

                      Eluvend in wowa out.

                      BlackWerewolfGenie
                      Char
                      eluvend
                      EmmaWatson
                      KristjanLaas
                      overbet
                      ranka
                      VisaHing
                      yolpa

                      Kohe saadan PMid ja teen topicu, mäng algab kohe.

                      STFU nüüd siin teemas!!

                      Comment

                      Working...