WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #1

    WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

    WW XVII SIGN UP MODE


    1) WerewolfGenie
    2) q_q
    3) wowa
    4) Overbet
    5) Char
    6) KristjanLaas
    7) Ranka
    8) VisaHing
    9) EmmaWatson

    Here is my number!

    10) Yolpa
    11) Avicii
    12) Karupoeg
    13) Maxi

    So call me maybe?

    14)
    15)
    16)
    17)

    *** HOST ***
    Last edited by BlackWerewolfGenie; 01.11.13, 22:09.
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2
    Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

    dvai in

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #3
      Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

      in

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #4
        Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

        1) GenieWulf
        2) q_q
        3) wowa
        4) Char
        5)
        6)
        7)
        8)
        9)

        HOST:

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5
          Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

          inski

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

            In. Aga teeme nii, et R-L on üks päev.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

              In. Aga teeme nii, et seekord wolf. Viimaselajal süüakse külana nagunii kohe ära.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #8
                Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                Ma 9st ei viitsi.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #9
                  Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Ma 9st ei viitsi.
                  Obviously ära hellitatud. :D

                  1) WerewolfGenie
                  2) q_q
                  3) wowa ?
                  4) Char
                  5) KristjanLaas
                  6) ranka
                  7) VisaHing
                  8)
                  9)

                  Call me maybe?
                  10)
                  11)
                  12)

                  HOST

                  R+L võiks olla 1 päev jah.
                  Last edited by BlackWerewolfGenie; 30.10.13, 20:47.

                  Comment

                  • EmmaWatson
                    Jube Noob
                    • Oct 2013
                    • 136

                    #10
                    Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                    ma osaleks hea meelega :) seekord siis korralikult!

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #11
                      Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                      No ma juba eelmine kord polnud 9st nõus, aga järsku oli rand pmis ja go.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #12
                        Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                        Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                        ma osaleks hea meelega :) seekord siis korralikult!
                        Hästi nii saab 13 ka kokku veel, et wowa ei mossitaks. :)

                        1) WerewolfGenie
                        2) q_q
                        3) wowa
                        4) Char
                        5) KristjanLaas
                        6) ranka
                        7) VisaHing
                        8) EmmaWatson
                        9)

                        Call me maybe?
                        10)
                        11)
                        12)

                        *** HOST ***

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #13
                          Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          No ma juba eelmine kord polnud 9st nõus, aga järsku oli rand pmis ja go.
                          Hästi eks ajame suurema pundi kokku see kord, ei tohiks probleeme tulla.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #14
                            Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                            Ranka võiks kuskile esilehele promo õpetusega panna, paljud vast ei oska vaadatagi sellisesse alafoorumisse.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: WW XVII - Registreerimine [Ära ole outsaider, tule otsi hunte]

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              No ma juba eelmine kord polnud 9st nõus, aga järsku oli rand pmis ja go.
                              Wowa slipis.

                              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post554034

                              Comment

                              Working...