.....SHEEP 3/5.....

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #76
    Re: .....SHEEP 3/5.....

    küsimus 13 - wow.

    topelt spoilerid - :(

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #77
      Re: .....SHEEP 3/5.....

      hea mäng

      küsimus 2 olid aced:
      Cru - Maxi
      restoran cru - Martifiko

      kui liiga palju tööd parandamiseks siis minupoolest las jääda

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #78
        Re: .....SHEEP 3/5.....

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        Naistele jokker - ülbe.
        kui mind mõtlesid siis see sheep oli minu jaoks kõige rohkem ebakindlust tekitav üldse, liiga tallinnale suunatud ja tilt tekitas ka ebakindlust, tahtsin ansipile panna, aga pole eestis toimuva poliitikaga väga kursis

        ja no viinakoks ikka lege ju:D

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #79
          Re: .....SHEEP 3/5.....

          Küsimus 2 veel Tchaikovsky - 4 ja Tšaikovski sai ace, sama asja vast mõeldud ikka:)

          Muidu super ettevõtmine ja lahe mäng! (Y)

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #80
            Re: .....SHEEP 3/5.....

            usaldusväärne - 4
            VisaHing
            KristjanLaas
            Toomasl
            kiirnuudlid

            seeni olete nosinud we?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #81
              Re: .....SHEEP 3/5.....

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              usaldusväärne - 4
              VisaHing
              KristjanLaas
              Toomasl
              kiirnuudlid

              seeni olete nosinud we?
              :D mis sellel vastusel viga siis on

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #82
                Re: .....SHEEP 3/5.....

                Where's next? :(

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #83
                  Re: .....SHEEP 3/5.....

                  Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                  Where's next? :(
                  Uus tuleb õhtul/öösel. Seekordne torm nõudis veidi tegemist ja pole aega olnud.

                  Comment

                  Working...